Získejte nábytek výhodně

starožitná židle

Chci levně nakoupitVíce informací

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše rychle a jednoduše

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

shopping_basket

Rozmanitý výběr

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Výběr platby dle potřeby

Nabízíme Vám několik možností platby. Vyberte si formu platby, která Vám nejvíce vyhovuje.

Starožitné židle a barové židle |

Starožitná křesla, barové židle - lavice z kovu a dřeva Styl Nerozhoduje rustikální (10) vintage (8) industrial (10) masiv (7) country (7) selský (11) sudové výrobky (7) Nerozhoduje Stará Krása - Designová úprava (2) Stará Krása - Own Imports (14) St

Starožitná židle repas –

Starožitná židle repas Publikováno 5. 3. 2019 5. 3. 2019 od admin. Rubriky: Uncategorized

Židle starožitná - 15810 -

Židle starožitná. Jídelní židle v ořechu se složitými řezbami na dřevěném rámu Potah vínová látka

Starožitná židle – polstrovaná « Inzerce Šumava

Starožitná židle – polstrovaná. Prodám pěknou starožitnou židli polstrovanou. Židle je hnědá a velice zachovalá – stáří cca 80 let. Cena 390,-Kč. Foto mohu zaslat vážným zájemcům. tel. 605 507 801 Jméno:A.D.

Antik Janov - Oldřich Tměj, židle

Nabízíme starožitné židle po celkové renovaci. Kinolavice TON. Starožitná kino lavice. Délka 105cm, výška 86cm, hloubka 39cm.

aukro klavírní židle -

Otočná židle k pianu - Otočná klavírní židle má 3 no. točící retro židle plast - židle Thonet ke klavíru, k piánu Židle-Polokřeslo- Tonet,Thonet Staré dřevěné židle. Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 3736821423 jako závadnou? Titulek nabídky:

Starožitný nábytek, antik -

Starožitná keramika. ... příborník, rozkládací stůl a 4 židle v kůži, nepoškozeno, mramorová deska... 110000.- CZK: Vloženo: 19.03.2014: Starožitný stůl s 6 židlemi z počátku 20 st. Rozkládací jídelní stůl s 6 židlemi, z 20let minulého stolení,ořech,

židle tonet -

Židle Thonet 5 ks. 2X Stara Zidle Tonet 3 hodiny Do konce. 1 230,00 Kč s dopravou 1 280 Prodám stavební parcelu v Brlohu,. kých židlí tonet s výpletem stara-zidle drevena-zidle Další krásná restaurace s industriálními doplňky.

Starožitné šperky - starožitnosti Czech antik – CZECHANTIK ...

Ozdoba a potřeba zdobnosti se vine lidským společenstvím od jeho počátků. Šperky provází člověka po celý život, odráží jeho dobu, historickou, společenskou, duchovní i materiální situaci.

Staré židle a křesla -

Židle a křesla. Starožitné židle a křesla vnesou pohodlí do každého interiéru. Vyberte si z naší nabídky a doveďte Váš interiér k dokonalosti. Starožitné židle a křesla prodáváme, ale i nakupujeme. V případě, že chcete Starožitné židle a křesla proda