Získejte nábytek výhodně

linet na matrace

Chci levně nakoupitVíce informací

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše rychle a jednoduše

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

shopping_basket

Rozmanitý výběr

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Výběr platby dle potřeby

Nabízíme Vám několik možností platby. Vyberte si formu platby, která Vám nejvíce vyhovuje.

Matrace | LINET

Matrace Kvalita matrace má přímý vliv jak na komfort pacienta, tak efektivitu jeho léčby. Nabídka LINET zahrnuje špičkové standardní matrace, preventivní antidekubitní matrace i aktivní antidekubitní systémy.

Matrace LINEA |

Matrace LINEA najdete a porovnáte na Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší.

Linet Air2Care od 37 854 Kč -

Všechny informace o produktu Matračka Linet Air2Care, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Linet Air2Care. Linet Air2Care od 37 854 Kč - Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.

Linet Clinicare 10 |

Na dotaz Nalezeno v dalším 1 obchodě ... Linet Pasivní antidekubitní matrace CliniCare 10, Riziko IV., výška 14 cm, různé rozměry -: 170x80x14. Pasivní antidekubitní matrace CliniCare 10, je vhodná k použití ve zdravotnictví a pečovatelství.

antidekubitární matrace linet -

Zdravotní pomůcky pro nemocné, polohovací postel, antideškubitní matrace, podložky, vozíky, pomůcky pro polohován (výrobce Linet, s.r.o.): Matrace | LINET Matrace Kvalita matrace má přímý vliv jak na komfort pacienta, tak efektivitu jeho léčby.

linet polohovací postele -

zdravotní polohovací postele linet - Nábytek - zdravotní | Půjčovny pomůcek v Praze Firma Linet - polohovací postele , Praha 10, linet postel zapůjčení LINET -nemocniční lůžka, Luxusní postele a matrace BEDEUR. Ručně vyráběné luxusní postele zhotoven

Matrace odčeského výrobce MPO Trade od 1299 Kč - MPO matrace

Vyberte si z prověřené nabídky českých matrací výrobce MPO Trade. Matrace klasických i atypických rozměrů, matrace na míru dodáváme do 3 dnů. Matrace od 1 299 Kč.

Linet spol. s r.o. |

Více informací o práci ve společnosti Linet spol. s r.o.. Připojte se na - je to zdarma! Využijte své profesní sítě a podívejte se, koho znáte ve společnosti Linet spol. s r.o., kdo by vám mohl pomoci získat novou práci.

zdravotní postele linet -

Polohovací lůžko Economic III na Nakupujte u odborníků a využijte naše služby! Servis, montáž, opravy či BTK. Zdravotní sestra zvedne během směny skoro dvě tuny dvě procenta zdravotních sester jsou muži. Nejen Česká republika se potýká s nedostatkem

postele linet prodej -

Společnost Linet zapůjčuje za zvýhodněných podmínek celé sety, které zahrnují lůžko, kvalitní matraci a hrazdu pro snadnější sezení a vstávání. Informace o pronájmu nebo o prodeji lůžek získáte na