Konferenční stolek 90 - zásuvka

Konferenční Stolek 90 - Zásuvka

Konferenční stolek 90 - zásuvka

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Stoly
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:8400.00 Kč
Konferenční stolek 90 - zásuvka 3,75 (75%) 24 hodnocení

✅ Konferenční stolek se zásuvkou. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, nohy, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dřevěné úchytky. Rozměry: - šířka 90 cm - hloubka 60 cm - výška 46 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.


 • Konferenční stolek s policí
  Konferenční stolek s policí

  Konferenční stolek s praktickou spodní odkládací policí. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, nohy, luby) a dýhovaného DTD s..

  6404.00 Kč
 • Konferenční stolek Party 6D
  Konferenční stolek Party 6D

  Praktický a zároveň elegantní konferenční stolek je vhodný do menších prostorů. Lze dodat ve více dezénech lamina. Stolek dodáváme v..

  1606.00 Kč
 • Konferenční stolek PlayD
  Konferenční stolek PlayD

  Praktický a zároveň elegantní konferenční stolek je vhodný do menších prostorů. Lze dodat ve více dezénech lamina. Stolek dodáváme v..

  2219.00 Kč
 • Konferenční stolek Venus 3D
  Konferenční stolek Venus 3D

  Nadčasový a zároveň elegantní konferenční stolek má praktický úložný prostor ve spodní části stolku. Lze dodat ve více dezénech..

  2167.00 KčHledáte Konferenční stolky? V sekci nábytek | stoly | malé stolky je možné objevit jedinečné konferenční stolek 90 - zásuvka!
© 2021Kontakt