GRAVELLI Betonová mísa L – černá

GRAVELLI Betonová Mísa L – černá

GRAVELLI Betonová mísa L – černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dekorace
Dodavatel:GRAVELLI
Cena:3390.00 Kč
GRAVELLI Betonová mísa L – černá 3,75 (75%) 28 hodnocení

✅ Jednou z nejúchvatnějších vlastností betonu je jeho originální textura, která dělá z každého kusu unikát. Betonové mísy Gravelli proto slouží nejen jako dekorační předmět, ale především jako symbol moderního využití betonu s respektem k jeho vlastnostem a nedokonalostem, které ho vyzdvihují na uměleckou úroveň. Design Tomáš Vacek 2012.


 • GRAVELLI Betonová mísa L – světle šedá
  GRAVELLI Betonová mísa L – světle šedá

  Jednou z nejúchvatnějších vlastností betonu je jeho originální textura, která dělá z každého kusu unikát. Betonové mísy Gravelli proto..

  3390.00 Kč
 • KARE DESIGN Sada 3 ks – Mísa Swirl Assorted
  KARE DESIGN Sada 3 ks – Mísa Swirl Assorted

  Výběr mísy uveďte do poznámky v košiku. Skleněná mísa Swirl je k dispozici v červenozelené, modrožluté a vínovofialové variantě...

  4050.00 Kč
 • KARE DESIGN Mísa Rio Ø51 cm
  KARE DESIGN Mísa Rio Ø51 cm

  Velká mísa Rio potvrzuje rčení, že v jednoduchosti se skrývá krása. Bílá, ručně zpracovaná kamenina je malovaná modrou barvou. Mísa se..

  3590.00 Kč
 • KARE DESIGN Mísa Rio Ø44 cm
  KARE DESIGN Mísa Rio Ø44 cm

  Mísa Rio potvrzuje rčení, že v jednoduchosti se skrývá krása. Bílá, ručně zpracovaná kamenina je malovaná modrou barvou. Mísa se řadí..

  2790.00 KčHledáte Dekorační mísy? V sekci domov | dekorace a koše je možné objevit jedinečné gravelli betonová mísa l – černá!
© 2021Kontakt