GPO RETRO Gramofon a audio systém PR 100200 Bundle

GPO RETRO Gramofon A Audio Systém PR 100200 Bundle

GPO RETRO Gramofon a audio systém PR 100200 Bundle

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hudba a Tech
Dodavatel:GPO RETRO
Cena:9090.00 Kč
GPO RETRO Gramofon a audio systém PR 100200 Bundle 4,5 (90%) 22 hodnocení

✅ > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Zvýhodněný set, který kombinuje gramofon GPO PR100 se stylovým audio systémem PR200. Stylový gramofon s technologií Bluetooth a elegantním designem. Gramofon nabízí dvě rychlosti přehrávání, 33 a 45 RPM. O skvělý přenos zvuku se postará kvalitní přenoska značky Audio-Technica s nastavitelným vyvážení, přítlakem na vinylové desky a funkcí Anti-skating. Povinnou výbavou moderního gramofonu, jakým je model PR100 je i technologie Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby nebo spárování s Bluetooth reproduktorem. Gramofon je vybaven kvalitním vestavěným předzesilovačem pro okamžité připojení u každému audio systému. Samozřejmostí je i funkce auto stop a Auto return. K dispozici je i ovladač pro nastavení výšky tónu. Audio systém, který se dokonale hodí ke modelu GPO PR100. Systém nabízí dvojici kanálů pro dokonalý stereo zvuk a vestavěný zesilovač s výkonem 2 x 12W. Systém je vybaven analogovými VU metry a LCD displejem pro přehledné sledování informací o přehrávání. PR200 dokáže přehrávat standardní CD, jakož i MP3 soubory díky vestavěnému USB portu. K dispozici je i technologie Bluetooth, která zajistí bezproblémové bezdrátové streamování hudby. Samozřejmostí je i vestavěný DAB / FM rádio přijímač azdroj pro 100V nebo 240V elektrické sítě.


 • CROSLEY Gramofon Cruiser Deluxe Mint
  CROSLEY Gramofon Cruiser Deluxe Mint

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Cruiser Deluxe je zasazen v dřevěném rámu a potažen kvalitní koženkou. Nově je i přidána..

  2590.00 Kč
 • CROSLEY Gramofon Cruiser Deluxe Slate
  CROSLEY Gramofon Cruiser Deluxe Slate

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Cruiser Deluxe je zasazen v dřevěném rámu a potažen kvalitní koženkou. Nově je i přidána..

  2590.00 KčHledáte Gramofony a kazeťáky? V sekci lifestyle | hudba a tech je možné objevit jedinečné gpo retro gramofon a audio systém pr 100200 bundle!
© 2020Kontakt