GPO RETRO Gramofon PR 100

GPO RETRO Gramofon PR 100

GPO RETRO Gramofon PR 100

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hudba a Tech
Dodavatel:GPO RETRO
Cena:4490.00 Kč
GPO RETRO Gramofon PR 100 2,25 (45%) 24 hodnocení

✅ > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Stylový gramofon s technologií Bluetooth a elegantním designem. Gramofon nabízí dvě rychlosti přehrávání, 33 a 45 RPM. O skvělý přenos zvuku se postará kvalitní přenoska značky Audio-Technica s nastavitelným vyvážení, přítlakem na vinylové desky a funkcí Anti-skating. Povinnou výbavou moderního gramofonu, jakým je model PR100 je i technologie Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby nebo spárování s Bluetooth reproduktorem. Gramofon je vybaven kvalitním vestavěným předzesilovačem pro okamžité připojení u každému audio systému. Samozřejmostí je i funkce auto stop a Auto return. K dispozici je i ovladač pro nastavení výšky tónu.


 • GPO RETRO Radiomagnetofon kazeťák BROOKLYN
  GPO RETRO Radiomagnetofon kazeťák BROOKLYN

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Přenosný hudební systém retro designu 80. Let s širokou možností zdrojů hudby. Poslouchejte..

  7290.00 Kč
 • CROSLEY Gramofon Cruiser Deluxe Fawn
  CROSLEY Gramofon Cruiser Deluxe Fawn

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Cruiser Deluxe je zasazen v dřevěném rámu a potažen kvalitní koženkou. Nově je i přidána..

  2590.00 KčHledáte Gramofony a kazeťáky? V sekci lifestyle | hudba a tech je možné objevit jedinečné gpo retro gramofon pr 100!
© 2020Kontakt