GPO RETRO Gramofon Chesterton Rose Wood

GPO RETRO Gramofon Chesterton Rose Wood

GPO RETRO Gramofon Chesterton Rose Wood

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hudba a Tech
Dodavatel:GPO RETRO
Cena:4490.00 Kč
GPO RETRO Gramofon Chesterton Rose Wood 2,5 (50%) 21 hodnocení

✅ > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Stylový a přizpůsobivý gramofon. Pod dřevěným víkem je třírychlostní vinylový gramofon s přehráváním. Rošt ve vintage stylu skrývá zabudované reproduktory a analogové FM rádio. K dispozici jsou dva konektory, jeden AUX vstup pro připojení reproduktorů a AUX výstup Phone jack pro připojení sluchátek. S CD a kazetovým přehrávačem, který je také součástí tohoto skvělého balíčku, budete mít vše, co potřebujete, abyste poslouchali všechny své oblíbené melodie, nové i staré. Můžete také nahrávat všechnu vaši hudbu na USB flash disk.


 • CROSLEY Gramofon Portfolio Quatzal
  CROSLEY Gramofon Portfolio Quatzal

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Gramofon Crosley Portfolio je připraven vám zahrát! Tato nová řada oblíbených gramofonů v..

  3790.00 Kč
 • GPO RETRO Gramofon GPO Picadilly Black
  GPO RETRO Gramofon GPO Picadilly Black

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Moderní gramofon nabízí přehrávání vinylových desek ve třech rychlostech a automatické..

  2890.00 Kč
 • CROSLEY Gramofón Crosley Cruiser Deluxe Havana
  CROSLEY Gramofón Crosley Cruiser Deluxe Havana

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Ten jeden, jediný, originální Crosley Cruiser Okouzlující ve své stylovém kufříku, potěší..

  2590.00 KčHledáte Gramofony a kazeťáky? V sekci lifestyle | hudba a tech je možné objevit jedinečné gpo retro gramofon chesterton rose wood!
© 2020Kontakt