GPO RETRO Gramofon Ambassador CreamTan

GPO RETRO Gramofon Ambassador CreamTan

GPO RETRO Gramofon Ambassador CreamTan

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hudba a Tech
Dodavatel:GPO RETRO
Cena:3790.00 Kč
GPO RETRO Gramofon Ambassador CreamTan 5 (100%) 22 hodnocení

✅ > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Stylový přenosný gramofon s ''vintage'' dizajnem. I přes klasický nádech zaručuje moderní zvuk typický pro GPO gramofony. Nabízí tři rychlosti přehrávání, dva zabudované reproduktory, Bluetooth připojení, a zabudovanou dobíjecí baterii s výdrží 2,5 hodiny. Disponuje výstupem pro USB, a pomocí RCA výstupu je možné ke gramofonu připojit přídavné reproduktory, nebo GPO Westwood Mini zesilovač.


 • GPO RETRO Gramofon Stylo II Black
  GPO RETRO Gramofon Stylo II Black

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Nová verze populárního a cenově dostupného gramofonu Stylo v pěti barvách a s luxusním..

  1890.00 Kč
 • GPO RETRO Gramofon Soho Black
  GPO RETRO Gramofon Soho Black

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Čistá decentní linie a jemné kovové detaily. To je gramofon Soho, který se bude vyjímat v..

  1890.00 Kč
 • GPO RETRO Gramofon Bermuda Grey
  GPO RETRO Gramofon Bermuda Grey

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Stylový gramofon s ''vintage'' dizajnem. I přes klasický nádech zaručuje moderní zvuk typický..

  5890.00 Kč
 • GPO RETRO Radiomagnetofon kazeťák BROOKLYN
  GPO RETRO Radiomagnetofon kazeťák BROOKLYN

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Přenosný hudební systém retro designu 80. Let s širokou možností zdrojů hudby. Poslouchejte..

  7290.00 Kč
 • GPO RETRO Gramofon PR 50
  GPO RETRO Gramofon PR 50

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Stylový gramofon s vestavěným Aux vstupem, technologií Bluetooth a USB portem pro digitalizaci..

  3790.00 Kč
 • GPO RETRO Gramofon GPO Picadilly White
  GPO RETRO Gramofon GPO Picadilly White

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Moderní gramofon nabízí přehrávání vinylových desek ve třech rychlostech a automatické..

  2890.00 Kč
 • CROSLEY Gramofon Cruiser Deluxe Mint
  CROSLEY Gramofon Cruiser Deluxe Mint

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Cruiser Deluxe je zasazen v dřevěném rámu a potažen kvalitní koženkou. Nově je i přidána..

  2590.00 KčHledáte Gramofony a kazeťáky? V sekci lifestyle | hudba a tech je možné objevit jedinečné gpo retro gramofon ambassador creamtan!
© 2021Kontakt