Dětský pokojíček Calpe sestava B

Dětský Pokojíček Calpe Sestava B

Dětský pokojíček Calpe sestava B

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek pro děti a kojence
Cena:54512.00 Kč
Dětský pokojíček Calpe sestava B 5 (100%) 23 hodnocení

✅ Moderní dětský pokoj v provedení MDF  Dodáváme v provedení čistě bílém MDF  Sestava B zahrnuje: postýlka větší + komoda 3S1D + regál + skřín 3D + police  Postýlka neobsahuje matrci  Nábytek je dodáván v demontu   Dětská postýlka má velikost 70 x 140 cm a její součástí je i rošt. Výšku matrace lze nastavit do tří úrovní a lze také sundat 2 boční lišty. K posteli je možné si dokoupit zásuvku nebo zábranu.   Parametry: (šířka x výška x hloubka) Viz. jednotlivé elementy níže    Kolekce Calpe je vyrobena z dřevovláknité MDF desky, která je tvořena výhradně dřevěnými štěpky a zbytky z kvalitního dřeva. Po celou dobu procesu výroby je kladen důraz na ochranu životního prostředí a dřevo pochází z certifikovaných lesů.


 • Komoda Bambi MO9 Bambi: Dekor Bílá žlutá
  Komoda Bambi MO9 Bambi: Dekor Bílá žlutá

  Krásný dětský pokoj pro kluky i holky Dodáváme v dekoru bílá LUX/modrá nebo bílá LUX/žlutá  Nábytek je dodáván v demontu Parametry:..

  3896.00 Kč
 • Regál Bambi MO7 Bambi: Dekor Bílá žlutá
  Regál Bambi MO7 Bambi: Dekor Bílá žlutá

  Krásný dětský pokoj pro kluky i holky Dodáváme v dekoru bílá LUX/modrá nebo bílá LUX/žlutá  Nábytek je dodáván v demontu Parametry:..

  3306.00 Kč
 • Dětský pokoj Futures sestava C
  Dětský pokoj Futures sestava C

  Moderní dětaký pokoj Futures  Dodáváme v dekoru grafit/bílá + dodatky zelená nebo tyrkysová  Sestava C zahrnuje: 5 + 4 + 8 + 1 + 13 + 11 +..

  16327.00 Kč
 • Dětský pokoj Futures sestava D
  Dětský pokoj Futures sestava D

  Moderní dětaký pokoj Futures  Dodáváme v dekoru grafit/bílá + dodatky zelená nebo tyrkysová  Sestava D zahrnuje: 13 + 9 + 3 + 6 + 4 + 8 +..

  17679.00 Kč
 • Dětský pokoj Futures sestava E
  Dětský pokoj Futures sestava E

  Moderní dětaký pokoj Futures  Dodáváme v dekoru grafit/bílá + dodatky zelená nebo tyrkysová  Sestava E zahrnuje: 1 + 3 + 8 + 10 + 4 +..

  12167.00 Kč
 • Regál Bambi MO5 Bambi: Dekor Bílá modrá
  Regál Bambi MO5 Bambi: Dekor Bílá modrá

  Krásný dětský pokoj pro kluky i holky Dodáváme v dekoru bílá LUX/modrá nebo bílá LUX/žlutá  Nábytek je dodáván v demontu Parametry:..

  3424.00 Kč
 • Police Fumi 5
  Police Fumi 5

  Police Fumi 5  Dekor dub santana Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x hloubka)  80x12x18cm   Materiál Vyrobeno..

  467.00 Kč
 • Police Fumi 9
  Police Fumi 9

  Police Fumi 9  Dekor dub santana  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x..

  519.00 Kč
 • PC stůl Futures F8 Futures : Dekor Grafitbílátyrkysová
  PC stůl Futures F8 Futures : Dekor Grafitbílátyrkysová

  PC stůl Futures  Dodáváme v dekoru grafit/bílá + dodatky zelená nebo tyrkysová  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x..

  2079.00 KčHledáte Sada nábytku pro miminka a batolata? V sekci nábytek | nábytek pro děti a kojence je možné objevit jedinečné dětský pokojíček calpe sestava b!
© 2021Kontakt