CALME JARDIN Zahradní pohovka křeslo Cannes – trojmístná sada

CALME JARDIN Zahradní Pohovka Křeslo Cannes – Trojmístná Sada

CALME JARDIN Zahradní pohovka křeslo Cannes – trojmístná sada

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:CALME JARDIN
Cena:55090.00 Kč
CALME JARDIN Zahradní pohovka křeslo Cannes – trojmístná sada 3,5 (70%) 27 hodnocení

✅ Čalounění z vysoce odolného technického polyesteru (280 g/m²). Je vodoodpudivý a neabsorbuje tekutiny. V případě deště nebo rozlití tekutiny se kapky drží na povrchu a stačí je setřást. Čalounění ze sedací části a opěradel je snímatelné.Hodnota Martindale je 60 000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše).Čistěte s použitím šetrných čistících prostředků na čalounění. Nečistit ponořením do vody, nežehlit a nebělit.


 • Zahradní křeslo Gold
  Zahradní křeslo Gold

  Zahradní křeslo Gold je velmi pohodlné masivní křeslo s kvalitním opracováním a stabilním provedením. Dodáváno je v demontu. Součástí..

  3810.00 Kč
 • Zahradní křeslo Orb
  Zahradní křeslo Orb

  Zahradní křeslo Orb je velmi pohodlné masivní křeslo s kvalitním opracováním a stabilním provedením. Dodáváno je v demontu. Součástí..

  2142.00 Kč
 • Zahradní židle Orb
  Zahradní židle Orb

  Zahradní židle Orb je velmi pohodlná masivní židle s kvalitním opracováním v jednoduchém provedení. Dodávána je v demontu. Součástí..

  1997.00 Kč
 • Zahradní židle Finland
  Zahradní židle Finland

  Zahradní židle Finland je velmi pohodlná masivní židle s kvalitním opracováním v jednoduchém provedení. Dodávána je v demontu. Součástí..

  2555.00 KčHledáte Venkovní nábytek? V sekci domov | nábytek je možné objevit jedinečné calme jardin zahradní pohovka křeslo cannes – trojmístná sada!
© 2021Kontakt