BAGIND Nabok Sirius

BAGIND Nabok Sirius

BAGIND Nabok Sirius

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Batohy a tašky
Dodavatel:BAGIND
Cena:1690.00 Kč
BAGIND Nabok Sirius 5 (100%) 19 hodnocení

✅ > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.> minimalistická kožená crossbody taška. vhodná do města i do přírody. minimalistický vzhled. kvalitní zip. odnímatelný popruh. vyrobeno ručně v malovýrobní dílně


 • BAGIND Rodney
  BAGIND Rodney

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.> unisex cestovní taška. perfektní na víkendové výlety nebo do fitka. velká hlavní kapsa na..

  2990.00 Kč
 • BAGIND Journey Sirius
  BAGIND Journey Sirius

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.> unisex cestovní taška. perfektní na víkendové výlety. malé vnitřní kapsy. vystužený..

  3990.00 Kč
 • HERSCHEL Trade Luggage
  HERSCHEL Trade Luggage

  > tvarovaný ABS povrch. rozměry palubního zavazadla. dvoucestý zip. elegantní design se zapínáním na zip. výsuvná třístupňová rukojeť...

  4790.00 Kč
 • THE NORTH FACE Base Camp Duffel S
  THE NORTH FACE Base Camp Duffel S

  > vyrobený z extrémně odolného balistického nylonu. síťovaná přihrádka uvnitř hlavní přihrádky. kryté zipy pro zvýšenou odolnost..

  2312.00 Kč
 • THE NORTH FACE Base Camp Duffel M
  THE NORTH FACE Base Camp Duffel M

  > vyrobený z extrémně odolného balistického nylonu. síťovaná přihrádka uvnitř hlavní přihrádky. kryté zipy pro zvýšenou odolnost..

  2552.00 Kč
 • BRAASI INDUSTRY SIDE BLACK, městský, studenstký, batoh na notebook
  BRAASI INDUSTRY SIDE BLACK, městský, studenstký, batoh na notebook

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.> nepromokavý městský batoh. zapínání na stranách na přezky. kapsa na notebook 15,7". tvar..

  2750.00 KčHledáte Cestovní tašky a duffely? V sekci Ženy | batohy a tašky je možné objevit jedinečné bagind nabok sirius!
© 2020Kontakt