Sada Sklenený Stůl 6 židlí Béžový

Sada sklenený stůl  6 židlí béžový

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:BAUMAX
Cena:4399.00 Kč
Sada sklenený stůl 6 židlí béžový 2,75 (55%) 25 hodnocení

✅ Klasický zahradní stůl se skleněnou deskou, který se hodí pro většinu modelů židlí. Ideální pro zahradu nebo terasu při větším rodinném setkání nebo s přáteli. Protiskluzové nožičky zaručují stabilitu a bezpečné používání. Nohy stolu jsou profilovány, aby podporovaly desku stolu a zesílily její okraje. Přídavný rám imobilizující nohy poskytuje větší stabilnost a možnost větší zátěže na pracovní desce. Univerzální barvy se hodí do jakéhokoli uspořádání a v zahradě tak získáte praktický kus nábytku. Univerzální židle, která zapdne do interiéru i exteriéru. Velmi elegantní a stylová, hodí se k většině zahradních stolů. Ergonomický tvar umožňuje dlouhé a pohodlné sezení. Maximálně napnutá látka je velmi pohodlná, pro plné využití výhod této židle nepotřebujete další polštáře. Pletený a sešívaný materiál je zajištěn posuvnými zarážkami, nedochází tak k roztažení nebo deformaci. Nohy jsou dvakrát posílené. Odolný rám je vyroben z kovu a natřený práškovou barvou, díky které je povrch hladký a lesklý. Snadno se čistí. Pouze otřete materiál vlhkým hadříkem. DOBŘE VĚDĚT: *Textil - typ síťované čalounické textilie z vinylu určené pro venkovní použití, který neabsorbuje vodu, je ohebný a odolný i při velkém zatížení. Navíc je odolný vůči slunečnímu záření. Odolává nečistotám, prachu nebo plísním, rychle schne a snadno se čistí. *Tvrzené sklo je pětkrát odolnější vůči mechanickému poškození než běžné a odolnější vůči tzv. "tepelného šoku", tj. rychlým teplotním změnám (na stůl můžete umístit chlazené nápoje nebo ledové misky). Sada obsahuje 8046977 (stůl) a 8086168 (židle).


 • Sada sklenený stůl  6 židlí Himalaya
  Sada sklenený stůl 6 židlí Himalaya

  Klasický zahradní stůl se skleněnou deskou, který se hodí pro většinu modelů židlí. Ideální pro zahradu nebo terasu při větším..

  4399.00 Kč
 • Sada stùl Polywood 6 židli poloh šedá
  Sada stùl Polywood 6 židli poloh šedá

  Stůl Polywood je nabídka hliníkového nábytku pro jakékoli uspořádání na balkóně, terase nebo zahradě. Díky svému modernímu designu a..

  8359.00 Kč
 • Sada stůl Polywood  6 židli Himalaya
  Sada stůl Polywood 6 židli Himalaya

  Stůl Polywood je nabídka hliníkového nábytku pro jakékoli uspořádání na balkóně, terase nebo zahradě. Díky svému modernímu designu a..

  5659.00 KčHledáte Zahradní nábytek Zahrada a stavebniny? V sekci zahrada a stavebniny | zahradní nábytek | zahradní sety | zahradní jídelní sety zahrada a stavebniny | zahradní nábytek | zahradní sety zahrada a stavebniny je možné objevit jedinečné sada sklenený stůl 6 židlí béžový!
© 2021Kontakt