ESCAPE ROOM pro 2 hráče eshop
Informace o produktu:
Kategorie: Deskové hry
Dodavatel:IDENTITY GAMES INTERNATIONAL B
Cena:299.00 Kč
ESCAPE ROOM pro 2 hráče 2,75 (55%) 18 hodnocení

ESCAPE ROOM pro 2 hráče Zachovejte chladnou hlavu v boji s časem! Z pohodlí domova zažijte vzrušení, které znáte z únikových her ze skutečného života! Během této nervy drásající verze oblíbené hry Escape Room: úniková hra pro dva hráče budete muset společně odhalit skryté indicie a použít je pro řešení náročných hlavolamů. Je to neustálý závod s časem, ve kterém máte 60 minut na dokončení. V této hře vyhráváte i prohráváte společně. Spolupráce je jediný způsob, jak uspět. Pokud jste si ještě nikdy únikové hry nevyzkoušeli, připravte se na neopakovatelný zážitek. Když se člověk baví, 60 minut uteče jako voda! Scénář Vězeňský ostrov: Konečně nastal čas. Berete do ruky zapalovač po dozorci, kterého jste právě přemohli, a symbolicky podpalujete pečlivě připravený únikový plán. Oheň spouští požární poplach. Cesta ke svobodě začíná! Věk: 16+ Doba hraní: 60 min Počet hráčů: 2 Scénář Ústav: Vaše přítelkyně Diana vám z ústavu pro choromyslné se zvýšenou ostrahou poslala dopis, že se jí chystají provést děsivý zákrok, lobotomii. Když ho podstoupí, její chování se navždy změní. Rozhodnete se proto vyrazit za její záchranou. Stihnete to ale včas? Obsah balení: Dekodér nápověd, průvodce ke každému scénáři, seznamovací hra: Únos, scénář 1: Vězeňský ostrov, scénář 2: Ústav Věk: 16+


 • Albi 6 BERE! DESKOVÁ HRA
  Albi 6 BERE! DESKOVÁ HRA

  6 BERE! DESKOVÁ HRA Pozor na krávy! Desková hra s čísly, ve které rozhodně nechcete sbírat přežvýkavce! Desková hra, při..

  594.00 Kč
 • Albi Ubongo
  Albi Ubongo

  ALBI Ubongo : Honba za diamanty Tato skvělá hra je určená všem, kdo nerad tráví čas studiem dlouhých pravidel a chce si potrápit..

  848.00 Kč
 • Běsnění Drákuly (Fury of Dracula)
  Běsnění Drákuly (Fury of Dracula)

  Hrabě se vrátil! Myslíte si, že jste mě připravili o všechna útočiště, jenže já jich mám víc! Po dlouhá..

  899.00 Kč
 • Bonaparte Doprava 007 společenská hra
  Bonaparte Doprava 007 společenská hra

  Rodinná hra Doprava 007 vznikla podle stejnojmenného legendárního pořadu na rádiu Impuls. Chcete změnit stres z provozu na silnicích v..

  289.00 Kč
 • Cestujeme po hradech a zámcích hra
  Cestujeme po hradech a zámcích hra

  Cestujeme po hradech a zámcích je poučná rodinná hra. Během hry objevíte zajímavá místa, poznáte jejich historii a..

  374.00 Kč
 • Člověče nezlob se hra
  Člověče nezlob se hra

  Kdo by neznal perfektní společenskou hru Člověče nezlob se! Jde o klasiku, známou mnoha generacím. Ten, kdo se dostane jako první se všemi..

  129.00 Kč


Hledáte Deskové hry? V sekci společenské hry je možné objevit jedinečné escape room pro 2 hráče!
© 2020Kontakt