CorbySport 56974 Stolní Mini Basketbal S LCD Displejem

CorbySport 56974 Stolní mini basketbal s LCD displejem

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hobby
Dodavatel:CorbySport
Cena:843 Kč
CorbySport 56974 Stolní mini basketbal s LCD displejem 5 (100%) 28 hodnocení

✅ Elektrická basketbalová hra Moderní klasika pro malé i velké fanoušky basketbalu Akční balíček basketbalové hry pro 2 osoby ve stylu klasických stolních fotbalových her. V přímém souboji proti sobě navzájem má každý hráč celkem 8 různých pozic, ze kterých může hodit koš. Klesání basketbalového úspěchu závisí na dovednosti, načasování a taktu. Musí být použita přesně správná dávka a rychlost. V opačném případě dochází k odrazu: míč přistane na nové pozici, z níž může být znovu hoden. Dvě digitální počitadla LCD počítají automaticky koše, kterých jste docílili. Velmi zábavná basketbalová hra pro všechny věkové kategorie, mladé a staré a v klasickém stylu, který se dnes stal vzácným. Moderní klasika! Technické údaje: vzrušující basketbalové souboje ve stolní formě unikátní průběh basketbalové stolní hry s množstvím důvtipu s automatickým displejem LCD, který počítá koše, tím jsou možné akční souboje je zapotřebí velkého citu pro míč pro vhození koše návykový charakter hry, kterou nelze nalézt nikde jinde moderní klasika nejen pro basketbalové fanoušky a NBA rozměry miniaturní basketbalové hry cca 53 x 30 x 32 cm.


  • Adoptuj tučňáka
    Adoptuj tučňáka

    Tučňáci, které si můžete adoptovat z organizace SEA LIFE jsou Humboldtovi tučňáci, kteří pocházejí z Peru a Chile. Jsou zranitelní..

    694 KčHledáte Žertovné předměty? V sekci heureka | hobby je možné objevit jedinečné corbysport 56974 stolní mini basketbal s lcd displejem!
© 2021Kontakt