CorbySport 56170 Celoobličejová Potápěčská Maska Se šnorchlem

CorbySport 56170 Celoobličejová potápěčská maska se šnorchlem

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:CorbySport
Cena:677 Kč
CorbySport 56170 Celoobličejová potápěčská maska se šnorchlem 4,25 (85%) 28 hodnocení

✅ Potápěčská celoobličejová maska se zabudovanýn šnorchlem je novým výrobkem pro potápění. Jedná se o novou koncepci potápěčské sady, která zakrývá i ústa plavce. To je výhodné zejména pro děti, které neumějí ještě držet šnorchl pevně v ústech. Maska umožňuje potápění pouze při hladině. Velkou výhodou je vyklenutý zorník, který umožňuje vidění takřka pod přímým úhlem - 180 °. V uzavřeném prostoru masky je možno dýchat nosem i ústy. To je velká výhoda, že nemůže dojít ke vdechnutí vody. Omezené množství vody, které se může do masky dostat, je možné vyfouknout výpustným ventilem ven při zvednutí hlavy nad hladinu. Speciální systém konstrukce šnorchlu zabudovaného do horní části masky zabraňuje průniku vody. Technické údaje: Materiál silikon + tvrzené sklo. Perfektně padnoucí upínací systém složený ze dvou nastavitelných gumových pásků, které netahají za vlasy, umožňuje dokonalé držení masky na obličeji. Velikost L je vhodná pro juniory a pro dospělé včetně žen s větším obličejem. Je možné si ověřit vhodnost masky změřením vzdálenosti od kořene nosu po bradu. Velikost L je vhodná při délce nad 12 cm. Měření velikosti se provádí mimo nos, pouze jako přímá vzdálenost brady a kořene nosu. Potápění je doporučeno pouze do jednoho metru pod hladinu. Ve větších hloubkách může dojít k tlaku vody na masku, a tím i nepříjemnému tlaku na obličej. K dispozici v barvě modré. Obsah balení: 1 x Potápěčská celoobličejová maska


 • CorbySport Nafukovací člun dvoumístný 197 x 115 cm
  CorbySport Nafukovací člun dvoumístný 197 x 115 cm

  Nafukovací dvoumístný člun Hydro force Raft. Rozměry člunu jsou 188 x 100 cm v nafouknutém stavu - jinak je rozměr pro vyfouknutý člun 197 x..

  655 Kč
 • INTEX 57533 Humr RIDE ON
  INTEX 57533 Humr RIDE ON

  Dětská hračka do vody na letní vodní radovánky pro malé plavce. Dětské lehátko ve tvaru humrao s držadly, které zpestří pobyt ve vodě..

  619 KčHledáte Potápěčské masky? V sekci sport | vodní sporty | potápěčské vybavení je možné objevit jedinečné corbysport 56170 celoobličejová potápěčská maska se šnorchlem!
© 2021Kontakt