Cattara TIGER Lopatka Skládací Multifunkční 77cm

Cattara TIGER Lopatka skládací multifunkční 77cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahrada
Dodavatel:Cattara
Cena:839 Kč
Cattara TIGER Lopatka skládací multifunkční 77cm 5 (100%) 26 hodnocení

✅ Lopatku lze používat konvenčním způsobem jako lopatu, čepel je však ještě vybavena pilkou a lze ji sestavit i jako motyku. Mimo jiné jsou součástí i drobné doplňky ukryté v útrobách těla, ty tak budete mít vždy při ruce. Nejpatrnější je kopí se zakončením pro nouzové rozbití oken. Mezi ukrytými doplňky najdete křížový a plochý šroubovák, nůž s pilkou a otvírákem, křesadlo a píšťalku. Samotná lopatka je prakticky a snadno sestavitelná, po sešroubování částí rukojeti, stačí již pouze volba nástroje, jeho předsazení a jedna aretace maticí na rukojeti. Rukojeť je navíc opatřena protiskluzným vroubkováním pro pohodlný a bezpečný úchop. Technické údaje: rozměry lopatky: 13 x 16 cm tloušťka lopatky: 2,5 mm délka lopatky: 77 cm pouzdro: ano, s poutkem na opasek rozměry v pouzdře: 15 x 24 x 5 cm Obsah balení: 1 x lopatka


 • Nůžky Fiskars na silné větve
  Nůžky Fiskars na silné větve

  Tyto neuvěřitelně lehké nůžky na silné větve jsou výkonnější, než jakékoliv jiné, které jste kdy vyzkoušeli. Unikátní převodový..

  729.00 Kč
 • Nůžky Fiskars Profi dvousečné
  Nůžky Fiskars Profi dvousečné

  Vynikající ergonomická držadla s příjemným měkkým povrchem. Tlumí rázy. Snižují únavu svalů. Speciálně zakalená horní čepel...

  1039.00 Kč
 • Nůžky Fiskars housenice
  Nůžky Fiskars housenice

  Univerzální zahradní nůžky jsou vhodné pro střih čerstvých větví až do průměru 32 mm. Hlava je otočná o 230° pro jednoduché..

  2049.00 Kč
 • Štípací sekera S-X11
  Štípací sekera S-X11

  Malá štípací X11 sekera je vhodná pro štípání malých špalků. Topůrko je vyrobeno z kompozitního materiálu FiberComp, které snižuje..

  1149.00 KčHledáte Lopaty? V sekci dům a zahrada | zahrada | zahradní nářadí je možné objevit jedinečné cattara tiger lopatka skládací multifunkční 77cm!
© 2021Kontakt