Zahradní gril Smoky Fun Puebla

Zahradní Gril Smoky Fun Puebla

Zahradní gril Smoky Fun Puebla

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní grily Smoky Fun
Dodavatel:Smoky Fun
Cena:18500.00 Kč
Zahradní gril Smoky Fun Puebla 4,75 (95%) 22 hodnocení

✅ Smoky Fun Puebla je robustní zahradní gril na dřevěné uhlí vyrobený z černé lakované oceliKonstrukce grilu se skládá z grilovací komory, komínu, bytelných železných koleček a nasazovací poličkySmoky Fun Puebla je vybaven nerezovým grilovacím roštem o velikosti 72 x 38 cmDo víka je zabudován teploměr s velkým budíkem, který slouží k měření průběžné teploty pod poklopemK regulaci teploty se používají větrací průduchyKonstrukce grilu je opatřena velký


 • Zahradní gril Smoky Fun Tradition 6
  Zahradní gril Smoky Fun Tradition 6

  Smoky Fun Tradion 6 je velký zahradní gril na dřevěné uhlí s masivní konstrukcí z lakované oceli o síle 6 milimetrůKonstrukce se skládá z..

  31500.00 Kč
 • Zahradní gril Smoky Fun Party Wagon 24
  Zahradní gril Smoky Fun Party Wagon 24

  Smoky Fun Party Wagon 24 má masivní konstrukci z lakované oceli o síle 6 mmKonstrukce se skládá z hlavní grilovací komory, spalovací komory s..

  98900.00 Kč
 • Gril Weber Spirit II S-210 GBS
  Gril Weber Spirit II S-210 GBS

  Proč si koupit Weber Spirit II S-210 GBSDíky svým rozměrům se skvěle hodí do menších zahrad a jiných malých prostorůNe moc velký, ale za..

  15490.00 Kč
 • Obal Premium pro grily Master Touch s držákem iGrill
  Obal Premium pro grily Master Touch s držákem iGrill

  Pevný a odolný obal pro grily nové grily Master Touch s držákem na termosondu iGrill 2Obal má sytě černou barvu a je vyroben z neprodyšného..

  1790.00 KčHledáte Zahradní grily Smoky Fun? V sekci grily krby je možné objevit jedinečné zahradní gril smoky fun puebla!
© 2021Kontakt