Trefl Černý Petr Myška Minnie

Trefl Černý Petr Myška Minnie

Trefl Černý Petr Myška Minnie

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Trefl
Cena:79.00 Kč
Trefl Černý Petr Myška Minnie 4,25 (85%) 31 hodnocení

✅ Díky těmto zábavným kartám se děti nebudou nudit doma ani na cestách. A jak se tato oblíbená hra hraje? Rozdají se všechny karty a kdo získá dvojice se stejným označením, odloží je hned stranou. Začíná hráč po levici rozdávajícího tak, že si od něj vytáhne libovolnou kartu. Hra pokračuje dokola stejným způsobem. Hráči po levici táhnou kartu od souseda po pravici a každou shodnou dvojici odloží. Vyhrává ten, kdo se zbaví všech karet jako první. Hráč, kterému zůstal v ruce Černý Petr, prohrál. Černý Petr je jediná karta, která nemá svoji dvojici.


 • Trefl Frozen II Forest Spirit
  Trefl Frozen II Forest Spirit

  Elsa se spolu se svou sestrou Annou a jejich společnými přáteli vydává na podivuhodnou cestu, aby odhalila pravdu o svých kouzelných..

  429.00 Kč
 • Dino Stolní hra Prasátko Peppa
  Dino Stolní hra Prasátko Peppa

  Při této veselé hře potrénují vaše děti jednoduchou strategii, postřeh, barvy a zároveň si užijí legraci při plnění interaktivních..

  209.00 Kč
 • Trefl Ego Stolní hra
  Trefl Ego Stolní hra

  Zjisti, jak dobře znáš své přátele. Vyber si jednu ze 400 originálních otázek a přečti ji nahlas. Aniž by si ostatním ukázal nebo..

  699.00 Kč
 • Trefl Vzdělávací hra Malý objevitel Hodiny, 32 dílků
  Trefl Vzdělávací hra Malý objevitel Hodiny, 32 dílků

  Tato skvělá vždělávací hra naučí vaše ratolesti hodinám. Hra spočívá v sestavování dvou kartiček, na kterých je vždy určitá..

  219.00 Kč
 • Trefl Dětská hra Máša a medvěd - Krásný den!
  Trefl Dětská hra Máša a medvěd - Krásný den!

  Pomoz Máše a jejím přátelům najít schované předměty a pouklízej pokoj, než příjde medvěd na návštevu. Balení obsahuje herní..

  319.00 Kč
 • Educa Rychlý jako rys 350 obrázků
  Educa Rychlý jako rys 350 obrázků

  Akční rodinná hra, která odhaluje, kdo má nejsilnější zrak a nejrychlejší reakce! Kdo je bystrý jako rys vyhrává! Jednoduše rozložte..

  469.00 Kč
 • Bonaparte Společenská hra Šachy
  Bonaparte Společenská hra Šachy

  Zahrajte si tuto oblíbenou hru, která je celosvětově velice uznávaná a dokonce je považovaná za sportovní disciplínu. Cílem je dát..

  199.00 Kč
 • Bestway Vodní skluzavka trojitá, 488 cm
  Bestway Vodní skluzavka trojitá, 488 cm

  Užijte si skvělou letní zábavu na vaší zahradě s trojitou vodní skluzavkou Bestway. Sestavení je velmi snadné, stačí připojit..

  699.00 KčHledáte Ostatní společenské hry? V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné trefl Černý petr myška minnie!
© 2022Kontakt