TravelBlue Bezpečnostní pouzdropeněženka na krk TBU121

TravelBlue Bezpečnostní Pouzdropeněženka Na Krk TBU121

TravelBlue Bezpečnostní pouzdropeněženka na krk TBU121

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Cestovní doplňky a organizéry
Dodavatel:Travel Blue
Cena:199.00 Kč
TravelBlue Bezpečnostní pouzdropeněženka na krk TBU121 4,75 (95%) 18 hodnocení

✅ Ochraňte svoje cennosti na cestách před zloději. Toto pouzdro je ideální pro nošení na krku pod tričkem. Ve třech velkých přihrádkách můžete schovat peníze, cestovní pas nebo jiné doklady. Díky tenké konstrukci je těžké jí odhalit. Je vyrobeno z voděodolného materiálu, má na sobě vrstvu absorpčního netkaného materiálu, který je šetrný k pokožce. Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce má nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.


 • Deštník Stripes černá, 55 cm
  Deštník Stripes černá, 55 cm

  Pořiďte si tento deštník, který vás uchrání před dešťovými kapkami. Jeho předností je automatické otvírání a pohodlná rukojeť...

  199.00 Kč
 • Polštářek okolo krku CARS
  Polštářek okolo krku CARS

  Zlepšete svým dětem komfort při cestování a pořiďte jim tento krásný polštářek. Umožňuje pohodlné opření hlavy do stran a tím..

  169.00 Kč
 • Modom Pikniková deka žirafa
  Modom Pikniková deka žirafa

  Tato praktická deka je ideální na pikniky a výlety. Spodní vrstva je voděodolná, zabrání zvlhnutí a je odolná vůči nečistotám. Deka..

  239.00 Kč
 • Skládací deštník šedá, 52,5 cm
  Skládací deštník šedá, 52,5 cm

  Pořiďte si tento deštník, který vás uchrání před dešťovými kapkami. Je skládací, snadno se tak vejde do každé kabelky i tašky...

  129.00 Kč
 • Kaufman Cestovní polštářek Medvídek Pú, 24 x 19 cm
  Kaufman Cestovní polštářek Medvídek Pú, 24 x 19 cm

  Praktický cestovní polštářek do auta s motivem oblíbeného medvídka Pú udrží hlavičku dítěte ve správné poloze a zabraňuje..

  349.00 Kč
 • Pikniková deka Colored stripes, 130 x 150 cm
  Pikniková deka Colored stripes, 130 x 150 cm

  Tato praktická deka je ideální na pikniky a výlety. Spodní vrstva je voděodolná, zabrání zvlhnutí a je odolná vůči nečistotám. Deka..

  219.00 Kč
 • Cattara Pikniková deka Fleece červená, 150 x 135 cm
  Cattara Pikniková deka Fleece červená, 150 x 135 cm

  Prakticky balená deka Fleece hodící se pro piknik, výlety, do parků, na zahrady apod. Deka je tvořena dvěma vrstvami, spodní vrstvou je..

  399.00 KčHledáte Cestovní doplňky a organizéry? V sekci cestování a nákupy je možné objevit jedinečné travelblue bezpečnostní pouzdropeněženka na krk tbu121!
© 2020Kontakt