Travel Blue Číslicový 3D zavazadlový zámek TBU-031

Travel Blue Číslicový 3D Zavazadlový Zámek TBU-031

Travel Blue Číslicový 3D zavazadlový zámek TBU-031

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Cestovní doplňky a organizéry
Dodavatel:Travel Blue
Cena:169.00 Kč
Travel Blue Číslicový 3D zavazadlový zámek TBU-031 2,5 (50%) 15 hodnocení

✅ Zabezpečte své zavazadlo před zloději a pořiďte si tento kvalitní bezpečnostní zámek na číselnou kombinaci, který zaručí dokonalou ochranu vašich věcí během přepravy. Je vyroben z hliníkové slitiny. Dodáváme ve stříbrném a zlatém provedení, bez možnosti výběru. Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce má nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.


 • TravelBlue Bezpečnostní pouzdropeněženka na krk TBU121
  TravelBlue Bezpečnostní pouzdropeněženka na krk TBU121

  Ochraňte svoje cennosti na cestách před zloději. Toto pouzdro je ideální pro nošení na krku pod tričkem. Ve třech velkých přihrádkách..

  199.00 Kč
 • Deštník Stripes černá, 55 cm
  Deštník Stripes černá, 55 cm

  Pořiďte si tento deštník, který vás uchrání před dešťovými kapkami. Jeho předností je automatické otvírání a pohodlná rukojeť...

  199.00 Kč
 • Polštářek okolo krku CARS
  Polštářek okolo krku CARS

  Zlepšete svým dětem komfort při cestování a pořiďte jim tento krásný polštářek. Umožňuje pohodlné opření hlavy do stran a tím..

  169.00 Kč
 • Modom Pikniková deka žirafa
  Modom Pikniková deka žirafa

  Tato praktická deka je ideální na pikniky a výlety. Spodní vrstva je voděodolná, zabrání zvlhnutí a je odolná vůči nečistotám. Deka..

  239.00 Kč
 • Cattara Voděodolný vak Dry bag, 3 l
  Cattara Voděodolný vak Dry bag, 3 l

  Praktický voděodolný vak uchová vaše věci v suchu, zabraňuje nejen vniknutí vody, ale ochrání vaše věci také před znečištěním,..

  269.00 Kč
 • Cattara Pikniková deka Fleece červená, 150 x 135 cm
  Cattara Pikniková deka Fleece červená, 150 x 135 cm

  Prakticky balená deka Fleece hodící se pro piknik, výlety, do parků, na zahrady apod. Deka je tvořena dvěma vrstvami, spodní vrstvou je..

  399.00 Kč
 • Plážová taška Croche, hnědá
  Plážová taška Croche, hnědá

  Tato plážová taška v etno stylu se vám bude hodit v létě na koupaliště nebo k moři. Zabalíte do ní vše potřebné, jako je..

  249.00 Kč
 • Plážová taška Jungle, bílá
  Plážová taška Jungle, bílá

  Tato plážová taška s překrásným květinovým potiskem se vám bude hodit v létě na koupaliště nebo k moři. Zabalíte do ní vše..

  269.00 KčHledáte Cestovní doplňky a organizéry? V sekci cestování a nákupy je možné objevit jedinečné travel blue Číslicový 3d zavazadlový zámek tbu-031!
© 2020Kontakt