Topvet sirup Stres 200 ml

Topvet Sirup Stres 200 Ml

Topvet sirup Stres 200 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:Topvet
Cena:199.00 Kč
Topvet sirup Stres 200 ml 2,25 (45%) 25 hodnocení

✅ Veterinární přípravek pro psy Stres, podpora při zklidnění a utlumení stresu.O níže uvedených surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že slouží k utlumení psa při zvýšených projevech stresu. Bylinný komplex tlumí psa v případech, kdy je zvíře vystaveno větší stresové zátěži (přeprava, ošetření, adaptace na nové prostředí, ohňostroje a další). Šišák bajkalský - přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Chrání před oxidačním stresem. Přispívá k normální psychické činnosti. Třezalka tečkovaná - je využívána k potlačení nervové únavy a stresu. Maca - podporuje lepší duševní i fyzický výkon a podporuje motivaci. Kozlík lékařský - pomáhá udržet dobré kognitivní funkce a duševní pohodu. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Doporučuje se užívat v případě neklidu, úzkosti a nervozity. Žen-šen - přispívá k normální psychické činnosti. Podporuje duševní aktivitu ve stresu, kognitivní funkce, vitalitu a fyzickou výkonnost.Návod k použití: podávejte hodinu před požadovaným zklidněním. Aplikujte v jedné dávce 5 - 10 ml (1 - 2 čajové lžičky) na 10 kg hmotnosti. Pro zvýšení účinku je možné dávku následně zvýšit na dvojnásobek. Sirup se velmi dobře aplikuje v potravě. Výhodou je velmi příjemná chuť.Složení: Invertní fruktózový sirup, Šišák bajkalský standardizovaný extrakt, Třezalka tečkovaná standardizovaný extrakt, Maca standardizovaný extrakt, Kozlík lékařský standardizovaný extrakt, Žen-šen standardizovaný extrakt, Vitamín C, Sorban draselnýUpozornění: používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata.Skladování: skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výrobyVýrobce a držitel rozhodnutí o schválení: MVDr. Jiří Pantůček, Brno, Vodova 40, 61200, Česká republika


 • TOPVET Čistič očního okolí 50ml
  TOPVET Čistič očního okolí 50ml

  Čistič očního okolí pro psy, k důkladnému vyčistění znečistěného očního okolí, pro zdravé oči. Veterinární přípravek pro psy...

  169.00 Kč
 • Topvet sirup Beta glucan 200 ml
  Topvet sirup Beta glucan 200 ml

  Beta-Glucan sirup - podpora imunitního systému.Betaglukany jsou polysacharidy získávané z živé hlívy ústřičné. Betaglukany jsou..

  199.00 Kč
 • Topvet sirup Kloubní výživa 200 ml
  Topvet sirup Kloubní výživa 200 ml

  Kloubní výživa pro psy - Artoregen Ca, pro aktivní pohyb bez bolesti. Veterinární přípravek pro psy.Artroregen Ca - originální receptura..

  299.00 Kč
 • Topvet Panthenol 200 ml
  Topvet Panthenol 200 ml

  Panthenol šampon pro psy, originální kompozice šamponu s rostlinnými výtažky pro pravidelnou péči o srst psů. Čistí, vyživuje,..

  129.00 KčHledáte Ostatní pomůcky pro psy? V sekci hobby | chovatelské potřeby | pro psy je možné objevit jedinečné topvet sirup stres 200 ml!
© 2021Kontakt