Topvet sirup Kloubní výživa 200 ml

Topvet Sirup Kloubní Výživa 200 Ml

Topvet sirup Kloubní výživa 200 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:Topvet
Cena:299.00 Kč
Topvet sirup Kloubní výživa 200 ml 3,5 (70%) 28 hodnocení

✅ Kloubní výživa pro psy - Artoregen Ca, pro aktivní pohyb bez bolesti. Veterinární přípravek pro psy.Artroregen Ca - originální receptura spojuje chondroprotektivní stavební látky (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát) a unikátní bylinný komplex (šišák bajkalský, bršlice kozí noha, přeslička rolní nať, rdesno nať). O výše uvedených surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že jsou vhodné k preventivnímu a regeneračnímu použití u psů všech věkových kategorií. Zmírňuje bolest poškozených kloubů a zlepšuje hybnost a výkonnost. Doporučujeme užívat preventivně od 3 měsíců věku a jako podporu terapie psů s poškozenými klouby. Glukosamin sulfát- strukturální složka kloubní chrupavky. Je důležitou součástí nutnou pro optimální růst chrupavky, její regeneraci a zpomalení destrukce. Chondroitin sulfát - strukturální složka kloubní chrupavky. Aktivně váže vodu, čímž hydratuje chrupavku, zpomaluje destrukci chrupavky. Kyselina hyaluronová - zabezpečuje optimální lubrikaci kloubu, čímž brání poškození kloubů. MSM - zpevňuje vazy a šlachy a zejména tlumí zánětlivé procesy. Obsahuje vysoký podíl organicky vázané síry, která pozitivně působí na poškozené chrupavky. Bylinná směs - unikátní bioaktivní výtažky rostlin pomáhají tlumit zánětlivé procesy a mají silný chondroprotektivní účinek. Vykazují silnou antioxidační aktivitu a pomáhají chránit klouby před opotřebením.Návod k použití: prvních 10 dnů (startovací dávka) podávejte 8 - 10 ml (2 čajové lžičky) na 10 kg ž. hm. zvířete. Následně (udržovací dávka) podávejte 5 ml (1 čajová lžička) na 10 kg ž. hm. po dobu 2 - 3 měsíců. Následně vysaďte na 3 měsíce a v případě potřeby kúru opakujte. Je možné podávat dlouhodobě. Tekutá forma se velmi dobře aplikuje v potravě. Zlepšení stavu je možné sledovat od 10. dne používání.Složení: Invertní fruktózový sirup, Glukosamin sulfát, Voda, Chondroitin sulfát, MSM, Líh, Kyselina hyaluronová, Šišák bajkalský standardizovaný extrakt, Vitamín C, Bršlice kozí noha nať, Přeslička rolní nať, Rdesno ptačí nať, Sorban draselnýUpozornění: používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata.Skladování: skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výrobyVýrobce a držitel rozhodnutí o schválení: MVDr. Jiří Pantůček, Brno, Vodova 40, 61200, Česká republika


 • Topvet Panthenol 200 ml
  Topvet Panthenol 200 ml

  Panthenol šampon pro psy, originální kompozice šamponu s rostlinnými výtažky pro pravidelnou péči o srst psů. Čistí, vyživuje,..

  129.00 Kč
 • Topvet repelent Lihové tonikum 100 ml
  Topvet repelent Lihové tonikum 100 ml

  Repell lihové tonikum, účinně ošetřuje kůži a srst a zároveň pomáhá odpuzovat vnější parazity. Veterinární přípravek pro..

  199.00 Kč
 • Topvet Rozčesávač srsti pro psy 200 ml
  Topvet Rozčesávač srsti pro psy 200 ml

  Rozčesávač srsti, originální kompozice rostlinných výtažků napomáhá snadnému rozčesání srsti. Veterinární přípravek pro psy...

  199.00 KčHledáte Ostatní pomůcky pro psy? V sekci hobby | chovatelské potřeby | pro psy je možné objevit jedinečné topvet sirup kloubní výživa 200 ml!
© 2021Kontakt