Topvet sirup Beta glucan 200 ml

Topvet Sirup Beta Glucan 200 Ml

Topvet sirup Beta glucan 200 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:Topvet
Cena:199.00 Kč
Topvet sirup Beta glucan 200 ml 3,75 (75%) 26 hodnocení

✅ Beta-Glucan sirup - podpora imunitního systému.Betaglukany jsou polysacharidy získávané z živé hlívy ústřičné. Betaglukany jsou schopné podporovat a optimalizovat obranné reakce organismu. Jedná se rovněž o silné antioxidanty. Snižují celkové vyčerpání a únavu. Mohou urychlovat hojení po drobných poraněních, úrazech, operacích. Dle dostupných informací je předmětem klinického testování také účinnost betaglukanů na nádorová onemocnění.Návod k použití: podávejte 5 ml (čajová lžíce) přípravku na 10 kg hmotnosti denně. Sirup se velmi dobře aplikuje v potravě. Výhodou je velmi příjemná chuť.Složení: Invertní fruktózový sirup, Beta-1,3/1,6-D-Glukan, Sorban draselnýUpozornění: používejte dle návodu k použití. Překročení denní dávky není zdravotním rizikem. Doporučujeme užívat v jednom cyklu alespoň 3 měsíce. Pouze pro zvířata.Skladování: skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výrobyVýrobce a držitel rozhodnutí o schválení: MVDr. Jiří Pantůček, Brno, Vodova 40, 61200, Česká republika


 • Topvet sirup Kloubní výživa 200 ml
  Topvet sirup Kloubní výživa 200 ml

  Kloubní výživa pro psy - Artoregen Ca, pro aktivní pohyb bez bolesti. Veterinární přípravek pro psy.Artroregen Ca - originální receptura..

  299.00 Kč
 • Topvet Panthenol 200 ml
  Topvet Panthenol 200 ml

  Panthenol šampon pro psy, originální kompozice šamponu s rostlinnými výtažky pro pravidelnou péči o srst psů. Čistí, vyživuje,..

  129.00 Kč
 • Topvet repelent Lihové tonikum 100 ml
  Topvet repelent Lihové tonikum 100 ml

  Repell lihové tonikum, účinně ošetřuje kůži a srst a zároveň pomáhá odpuzovat vnější parazity. Veterinární přípravek pro..

  199.00 KčHledáte Ostatní pomůcky pro psy? V sekci hobby | chovatelské potřeby | pro psy je možné objevit jedinečné topvet sirup beta glucan 200 ml!
© 2021Kontakt