Topvet for pets Topvet Sirup Biotin s boswelií pro psy

Topvet For Pets Topvet Sirup Biotin S Boswelií Pro Psy

Topvet for pets Topvet Sirup Biotin s boswelií pro psy

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:Topvet
Cena:199.00 Kč
Topvet for pets Topvet Sirup Biotin s boswelií pro psy 5 (100%) 22 hodnocení

✅ Originální receptura vyvinutá na základě nejnovějších poznatků současné vědy a moderní fytofarmacie.Biotin s Boswelií je doplňkem stravy, který se podílí na zlepšení kvality kůže, srsti a drápků. Při nedostatku biotinu se srst stává matnou, lomivou a drsnou. Pokožka je přesušená, svědivá a s tvorbou lupů. Drápky jsou při nedostatku lomivé a třepivé. Biotin je vhodný doplněk také pro březí a kojící feny. Trvalé podávání biotinu usnadňuje rozčesávání a zabraňuje plstnatění srsti. Boswelie je již stovky let používána pro své hojivé účinky.  Návod k použití: podávejte 5 ml (čajová lžíce) přípravku na 10 kg hmotnosti denně. Sirup se velmi dobře aplikuje v potravě. Výhodou je velmi příjemná chuť.Složení: invertní fruktózový sirup, Biotin, Boswellia Serrata, Vitamín CObsah: 200 ml5 mlBiotin2,5 mgBoswellia Serrata100 mgVitamin C50 mgUpozornění: používejte dle návodu k použití. Překročení denní dávky není zdravotním rizikem. Doporučujeme užívat v jednom cyklu alespoň 3 měsíce. Pouze pro zvířata.Skladování: skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výrobyVýrobce a držitel rozhodnutí o schválení:MVDr. Jiří Pantůček, Brno, Vodova 40, 61200, Česká republika


 • Topvet Sirup Imunita 200 ml
  Topvet Sirup Imunita 200 ml

  Veterinární přípravek pro psy Imunita pro posílení funkce imunitního systému.O níže uvedených surovinách je historicky známo a je..

  199.00 Kč
 • Topvet sirup Stres 200 ml
  Topvet sirup Stres 200 ml

  Veterinární přípravek pro psy Stres, podpora při zklidnění a utlumení stresu.O níže uvedených surovinách je historicky známo a je..

  199.00 Kč
 • Karlie LED světlo na obojek, vodítko, postroj s USB nabíjením žluté 12 x 2,7 cm
  Karlie LED světlo na obojek, vodítko, postroj s USB nabíjením žluté 12 x 2,7 cm

  Skvělým bezpečnostním prvkem se stane toto LED světlo, které lze univerzálně připevnit na vodítko, obojek, postroj nebo oblečení pro..

  189.00 Kč
 • TOPVET Čistič očního okolí 50ml
  TOPVET Čistič očního okolí 50ml

  Čistič očního okolí pro psy, k důkladnému vyčistění znečistěného očního okolí, pro zdravé oči. Veterinární přípravek pro psy...

  169.00 Kč
 • Topvet sirup Močopohlavní aparát 200 ml
  Topvet sirup Močopohlavní aparát 200 ml

  Veterinární přípravek pro psy Močopohlavní aparát, při akutních i chronických zánětech.O níže uvedených surovinách je historicky..

  199.00 Kč
 • Topvet sirup Kloubní výživa 200 ml
  Topvet sirup Kloubní výživa 200 ml

  Kloubní výživa pro psy - Artoregen Ca, pro aktivní pohyb bez bolesti. Veterinární přípravek pro psy.Artroregen Ca - originální receptura..

  299.00 Kč
 • Topvet Panthenol 200 ml
  Topvet Panthenol 200 ml

  Panthenol šampon pro psy, originální kompozice šamponu s rostlinnými výtažky pro pravidelnou péči o srst psů. Čistí, vyživuje,..

  129.00 KčHledáte Ostatní pomůcky pro psy? V sekci hobby | chovatelské potřeby | pro psy je možné objevit jedinečné topvet!
© 2021Kontakt