Topvet Kostivalový gel, 250 ml

Topvet Kostivalový Gel, 250 Ml

Topvet Kostivalový gel, 250 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kosmetika
Dodavatel:Topvet
Cena:99.00 Kč
Topvet Kostivalový gel, 250 ml 5 (100%) 23 hodnocení

✅ Kostivalový gel se používá jako masážní prostředek na kůži v oblasti kloubů a svalů. Kostival lékařský patří mezi tradiční a hlavně osvědčené byliny používané v přírodní medicíně. Kostival obsahuje velké množství alantoinu, který chrání kůži a podporuje hojení. Použití: Aplikujte na určené místo několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Pro zvýšení účinku je vhodné nanést na určenou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc). Po aplikaci nevycházejte na přímé slunce, mohlo by dojít ke spálení kůže. Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Nepoužívat pro děti do 3 let. Originální receptura.


 • Topver tatranský gel 250 ml
  Topver tatranský gel 250 ml

  Tatranský bylinný gel - relaxační balzám - hřejivý. Masáž na kůži v oblasti svalů, kloubů a páteře.Masážní bylinná kompozice ve..

  129.00 Kč
 • Topvet Lymforegen gel, 250 ml
  Topvet Lymforegen gel, 250 ml

  Masážní lymfodrenážní gel s vysokým obsahem biologicky aktivních látek, rostlinných extraktů a silic. Účinnými složkami jsou aescin,..

  129.00 Kč
 • Topvet Masážní olej jalovcový 200 ml
  Topvet Masážní olej jalovcový 200 ml

  Jalovcový masážní olej – Juniperus CommunisMasážní olej s vysokým obsahem jalovcové silice je již po generace využíván pro své..

  119.00 Kč
 • Skořicový masážní gel 250 ml TOPVET
  Skořicový masážní gel 250 ml TOPVET

  Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Používá se..

  99.00 Kč
 • Topvet kaštanový gel na křečové žíly 250 ml
  Topvet kaštanový gel na křečové žíly 250 ml

  Kaštanový gel obsahuje aescin, který má zesilující účinek na žilní stěny a zvyšuje jejich pružnost. Pro tyto své vlastnosti se..

  99.00 KčHledáte Masážní přípravky? V sekci kosmetika a zdraví | kosmetika je možné objevit jedinečné topvet kostivalový gel, 250 ml!
© 2021Kontakt