Tescoma sada nádobí SmartCOVER, 8 dílů

Tescoma Sada Nádobí SmartCOVER, 8 Dílů

Tescoma sada nádobí SmartCOVER, 8 dílů

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sady nádobí
Dodavatel:Tescoma
Cena:4199.00 Kč
Tescoma sada nádobí SmartCOVER, 8 dílů 4 (80%) 37 hodnocení

✅ Nádobí SmartCOVER šetří práci, čas, energii ...   Máme pro vás nerezové kuchyňské nádobí s unikátními poklicemi, které zvládnou to, co žádné jiné. Dali jsme jim totiž speciální silikonový okraj, díky kterému můžete lžíce, pěnovačky nebo vařečky nechávat během vaření odložené  přímo v hrnci a přitom ho uzavřít – pružný silikon je jednoduše obepne.   Konec odkládání nářadí mimo hrnec   Nové nádobí tak navždy řeší problém s nakloněnou poklicí, skapávání páry na sporák a plýtváním energií. Nářadí teď můžete mít prakticky odložené přímo v hrnci a tím stále po ruce, aniž by vám jídlo v hrnci chladlo – ať už během vaření, nebo při servírování.   Chytré poklice pro cezení bez pálení a bez rukavic   Chytré poklice také zvládnou pohodlné cezení, při kterém se nepopálíte a přitom nepotřebujete chňapky ani utěrky.     Kompletní souprava nádobí s odměrkou   Sada nádobí SMARTCOVER, 8 dílů obsahuje ty nejpoužívanější typy a rozměry nádob na vaření: hrnec s poklicí ¤ 20 cm, 4.0 l kastrol s poklicí ¤ 18 cm, 2.0 l kastrol s poklicí ¤ 20 cm, 3.0 l rendlík s poklicí ¤ 16 cm, 1.5 l Všechny jsou opatřeny stupnicí a mají masivní sendvičové dno. Jsou vhodné do myčky, na indukci a dáme vám na ně záruku 5 let!  


  • Tescoma sada nádobí OPTIMA, 8 dílů
    Tescoma sada nádobí OPTIMA, 8 dílů

    Nerezové nádobí na indukci, které si zamilujete   Představujeme moderní kuchyňské nádobí, které se perfektně hodí pro všechny..

    4249.00 KčHledáte Sady nádobí na indukci? V sekci vaření | sady nádobí je možné objevit jedinečné tescoma sada nádobí smartcover, 8 dílů!
© 2022Kontakt