Tescoma poklice k šunkovaru PRESTO

Tescoma Poklice K šunkovaru PRESTO

Tescoma poklice k šunkovaru PRESTO

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příprava domácích potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:159.00 Kč
Tescoma poklice k šunkovaru PRESTO 3,5 (70%) 24 hodnocení

✅ Kouzlu domácí šunky propadl každý, kdo ji ochutnal. Proto se TESCOMA tomuto šťavnatému tématu věnuje šířeji a k mimořádně úspěšnému šunkovaru vyvinula senzační vychytávku – poklici, která sníží vaše náklady na energii až o 50 %!   V ČEM JE POKLICE K ŠUNKOVARU PRESTO VÝJIMEČNÁ?  je praktickým a funkčním doplňkem Šunkovaru PRESTO (art. 420866)   prvotřídní domácí šunku lze s použitím poklice vyrobit s poloviční úsporou energie a navíc mnohem snadněji   voda v hrnci se při použití poklice neodpařuje a není ji třeba doplňovat   poklice je vhodná pro všechny hrnce značky TESCOMA o průměru 18 až 24 cm i pro ostatní obvyklé kulaté hrnce jiných značek s těmito průměry   Materiál: vysoce odolný kvalitní plast. Údržba: vhodné do myčky nádobí. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma poklice k šunkovaru PRESTO
  Tescoma poklice k šunkovaru PRESTO

  Kouzlu domácí šunky propadl každý, kdo ji ochutnal. Proto se TESCOMA tomuto šťavnatému tématu věnuje šířeji a k mimořádně..

  159.00 Kč
 • Tescoma porcovač na zmrzlinu PRESTO
  Tescoma porcovač na zmrzlinu PRESTO

  Vynikající pro snadné porcování zmrzliny. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky. 3 roky záruka...

  119.00 KčHledáte Příprava šunky? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | příprava domácích potravin je možné objevit jedinečné tescoma poklice k šunkovaru presto!
© 2021Kontakt