Tescoma krájecí kolečko GrandCHEF

Tescoma Krájecí Kolečko GrandCHEF

Tescoma krájecí kolečko GrandCHEF

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nástroje na krájení
Dodavatel:Tescoma
Cena:139.00 Kč
Tescoma krájecí kolečko GrandCHEF 5 (100%) 19 hodnocení

✅ Vynikající pro porcování pizzy na klínky. V čem nářadí GrandCHEF vyniká? Prémiové řada GrandCHEF je ucelená linie špičkového kuchyňského nářadí, která zahrnuje více než 80 klasických, speciálních i trendy výrobků pro domácí i profesionální kuchyni.  Kuchyňské nářadí GrandCHEF je charakteristické svou celokovovou konstrukcí s minimálním použitím plastů.    Jaké má nářadí GrandCHEF další výhody?   vysoká užitná hodnota za příznivou cenu.    Materiál: Prvotřídní nerezavějící ocel. Údržba: Vhodné do myčky.   Záruka: 3 roky.


 • Tescoma krájecí kolečko PRESTO
  Tescoma krájecí kolečko PRESTO

  Vynikající pro snadné porcování pizzy. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky. 3 roky záruka...

  119.00 Kč
 • Tescoma krájecí kolečko GrandCHEF
  Tescoma krájecí kolečko GrandCHEF

  Vynikající pro porcování pizzy na klínky. V čem nářadí GrandCHEF vyniká? Prémiové řada GrandCHEF je ucelená linie špičkového..

  139.00 Kč
 • Tescoma krájecí kolébka SONIC 25 cm
  Tescoma krájecí kolébka SONIC 25 cm

  Čepel z kvalitní nerezavějící oceli, ergonomické rukojeti z odolného plastu. Po použití omyjte a osušte, ukládejte mimo dosah dětí...

  249.00 Kč
 • Bino Sada hudebních nástrojů
  Bino Sada hudebních nástrojů

  Všechny malé hudebníky potěší tento set s xylofonem a rolničkami. Rozvine hudební dovednosti dítěte, jeho cit pro umění a působí i..

  359.00 Kč
 • Teddies Piáno se zvířecími hlasy a nahráváním, 38 cm
  Teddies Piáno se zvířecími hlasy a nahráváním, 38 cm

  Díky tomuto piánku se vaše děti naučí rozpoznávat hlasy různých zvířátek. Poslouchat můžou i různé typy melodií a písničky...

  449.00 Kč
 • Bino Xylofon kovový obloukový
  Bino Xylofon kovový obloukový

  Barevný xylofon s kovovými klávesami v praktickém provedení se zasouvací dřevěnou paličkou je nejen tradiční hračkou motivující k..

  329.00 KčHledáte Krájecí kolečka? V sekci krájení | nástroje na krájení je možné objevit jedinečné tescoma krájecí kolečko grandchef!
© 2021Kontakt