Tescoma konvice TEO TONE 1.7 l, s vyluhovacími sítky

Tescoma Konvice TEO TONE 1.7 L, S Vyluhovacími Sítky

Tescoma konvice TEO TONE 1.7 l, s vyluhovacími sítky

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Konvice a džbány
Dodavatel:Tescoma
Cena:429.00 Kč
Tescoma konvice TEO TONE 1.7 l, s vyluhovacími sítky 5 (100%) 32 hodnocení

✅ Znalci čaje si potrpí na kvalitu a příprava jejich oblíbeného nápoje je pokaždé malým rituálem. Konvice TEO s vyluhovacími sítky má k čaji skutečně vřelý vztah a poslouží jako jedinečný doplněk pro přípravu jakéhokoli sypaného i čerstvého čaje.   Hluboké sítko je určeno pro vyluhování čerstvých mátových lístků, zázvoru, šípků, ovoce a dalších dobrot, extra jemné sítko pak hýčká všechny druhy sypaného čaje. Ať máte chuť na jakýkoli čaj, konvice TEO ho umí.   V čem je konvice TEO TONE výjimečná?   Konvice TEO TONE je vyrobena ze žáruvzdorného borosilikátového skla, je tedy vhodná pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky. Neublíží jí vařící voda z varných konvic ani mikrovlnná trouba. Rukojeť, víčko a sítka konvice TEO TONE jsou z kvalitního odolného plastu, a proto je předurčena k tomu, aby vám připravovala lahodný čaj po dlouhá léta.   Jaké má konvice TEO TONE další výhody?   má dvě praktická sítka pro různé typy čajů   prestižní ocenění Česká kvalita   Materiál: žáruvzdorné borosilikátové sklo a odolný plast.   Údržba: myjte běžnými čisticími prostředky, nemyjte v myčce.   Záruka: 3 roky  


 • Tescoma džbán TEO 2.5 l
  Tescoma džbán TEO 2.5 l

  Vynikající pro přípravu a podávání chlazených i horkých nápojů. Vyrobeno ze žáruvzdorného borosilikátového skla, víčko z kvalitního..

  339.00 Kč
 • Tescoma džbán TEO 2.5 l, s vyluhováním a chlazením
  Tescoma džbán TEO 2.5 l, s vyluhováním a chlazením

  Univerzální džbán, který umí připravit lahodné chlazené nápoje stejně hravě jako ty horké, se jmenuje TEO. Objem 2,5 litru se postará o..

  539.00 Kč
 • Tescoma džbán do lednice TEO 1.0 l
  Tescoma džbán do lednice TEO 1.0 l

  Vynikající pro uložení džusu, vody, mléka apod. do dveří ledničky a pro jejich podávání. Džbán je vyroben z žáruvzdorného..

  299.00 KčHledáte Skleněné konvice? V sekci nápoje | konvice a džbány je možné objevit jedinečné tescoma konvice teo tone 1.7 l, s vyluhovacími sítky!
© 2021Kontakt