Tescoma dekantér SOMMELIER 1.5 l

Tescoma Dekantér SOMMELIER 1.5 L

Tescoma dekantér SOMMELIER 1.5 l

Kde koupit >>



Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sklenice
Dodavatel:Tescoma
Cena:439.00 Kč
Tescoma dekantér SOMMELIER 1.5 l 5 (100%) 29 hodnocení

✅ Dekantace není vyhrazena pouze sommelierům ve vinných sklepech či luxusních restauracích. Jedná se o rituál, díky němuž dojde k vydýchání a harmonizaci červeného vína a současně k oddělení sedimentů od tekutiny. K tomu ovšem potřebujete kvalitní dekanter, tedy nádobu, která se o plné rozvinutí chuti a vůně vašeho vína zodpovědně postará. Tady je: designový dekanter z linie SOMMELIER.   V čem je Dekanter SOMMELIER výjimečný?   V luxusním designu dekantéru se snoubí elegantní tvar a vlastnosti vysoce odolného průzračného bezolovnatého křišťálového skla. Je ideální pro dekantování a stylové podávání červených vín.   Jaké má nádoba pro dekantování SOMMELIER další výhody?   vydýchání a provzdušnění červeného vína   zvýraznění jeho vůně a chutě   oddělení sedimentů od servírovaného vína   je vyroben z vysoce odolného průzračného skla krystalin   nadčasový tvar sluší každé domácnosti   ideální objem pro dekantaci jedné 0,75 l láhve vína     Materiál: vysoce odolné průzračné bezolovnaté křišťálové sklo krystalin. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma karafa UNO VINO 1.0 l
  Tescoma karafa UNO VINO 1.0 l

  Pokud si chcete víno s přáteli skutečně vychutnat, podávejte jej v atraktivní designové karafě UNO VINO. Je opatřena praktickým víčkem s..

  219.00 Kč
 • Tescoma sklenice na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks
  Tescoma sklenice na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks

  Znáte ten nepříjemný pocit, když na party či oslavě najednou nevíte, která sklenička je vaše? Máme pro vás jedinečné a..

  549.00 Kč
 • Tescoma pohár s víčkem myDRINK 600 ml
  Tescoma pohár s víčkem myDRINK 600 ml

  Pitný režim se mnohem lépe dodržuje se stylovým pohárem vyrobeným ze zdravotně nezávadného materiálu. Vychytané víčko navíc ochrání..

  119.00 Kč
 • Tescoma láhev na smoothie myDRINK 300 ml
  Tescoma láhev na smoothie myDRINK 300 ml

  Popíjíte rádi zdravé ovocné a zeleninové smoothie nápoje? Láhve na smoothie myDRINK jsou vyvinuty speciálně pro jejich..

  99.00 Kč
 • Tescoma třetinka myBEER Icon
  Tescoma třetinka myBEER Icon

  Originální třetina na pivo, s jakou se v restauraci jistě nesetkáte.     V čem třetinka myBEER..

  89.00 Kč



Hledáte Karafy a dekantéry? V sekci nápoje | sklenice je možné objevit jedinečné tescoma dekantér sommelier 1.5 l!
© 2021Kontakt