Tescoma cestovní miska PAPU PAPI, se lžičkou, modrá

Tescoma Cestovní Miska PAPU PAPI, Se Lžičkou, Modrá

Tescoma cestovní miska PAPU PAPI, se lžičkou, modrá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přenášení potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:169.00 Kč
Tescoma cestovní miska PAPU PAPI, se lžičkou, modrá 3,5 (70%) 23 hodnocení

✅ Vynikající pro hygienické podávání dětských pokrmů při cestování.   V čem Cestovní miska PAPU PAPI vyniká?   Je vyrobena unikátní technologií nanoCARE™ ze špičkového plastového materiálu vhodného pro použití ve zdravotnictví. Díky použité technologii nanoCARE™ je cestovní miska PAPU PAPI: antibakteriální nezabarvuje se nevstřebává pachy je ekologická.     Jaké má Cestovní miska PAPU PAPI další výhody?   je opatřena dobře těsnicím víčkem, lžička je hygienicky uložena ve víčku ve dvou barevných provedeních, růžové pro děvčata a modré pro chlapce dózu i s víčkem lze sterilizovat.   Materiál: Vyrobeno technologií nanoCARE™ ze špičkových plastových materiálů.  Čištění: Stačí opláchnout, není třeba mýt v myčce. Lze sterilizovat. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma termobrašna BAMBINI, nízká
  Tescoma termobrašna BAMBINI, nízká

  Vynikající pro skladování a přenášení dětských nápojů a pokrmů v malých kojeneckých lahvích, vodotěsných hrníčcích a dózách na..

  209.00 Kč
 • Caretero golfový kočárek
  Caretero golfový kočárek

  S touto univerzální nepromokavou folií na golfový kočárek ochránite své dítě před nepřízní počasí. Neobsahuje žádné pro zdraví..

  69.00 Kč
 • New Baby Rukávník na kočárek s kožešinkou, béžová
  New Baby Rukávník na kočárek s kožešinkou, béžová

  Praktický doplněk na kočárek, který ochrání vaše ruce před chladem, vlhkem a větrem při procházkách. Každá ruka je v samostatné..

  529.00 Kč
 • NEW BABY molitan-pohanka
  NEW BABY molitan-pohanka

  Tato speciální molitanová matrace do kočárku nebo kolébky má vrstvu z pohankových lusků. Díky této vrstvě je matrace antialergická,..

  299.00 Kč
 • Compass Cyklotaška pod sedlo se zadním LED světlem
  Compass Cyklotaška pod sedlo se zadním LED světlem

  Praktická cyklotaška s upevněním pod sedlo. Brašna je opatřena 0,5 l kapsou uzavíratelnou na zip. Zadní část brašny je doplněna..

  219.00 Kč
 • Caretero hluboký kočárek
  Caretero hluboký kočárek

  S touto univerzální nepromokavou folií na hluboký kočárek ochráníte své dítě před nepřízni počasí. Neobsahuje žádné pro zdraví..

  109.00 KčHledáte Cestovní misky? V sekci venkovní aktivity | přenášení potravin je možné objevit jedinečné tescoma cestovní miska papu papi, se lžičkou, modrá!
© 2021Kontakt