Tescoma Nůž porcovací GrandCHEF, 15 cm

Tescoma Nůž Porcovací GrandCHEF, 15 Cm

Tescoma Nůž porcovací GrandCHEF, 15 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Tescoma
Cena:439.00 Kč
Tescoma Nůž porcovací GrandCHEF, 15 cm 4,25 (85%) 21 hodnocení

✅ Myslíte si, že o kvalitě krájení rozhoduje jen výběr použité oceli, tvar čepele a stupeň nabroušení? Profesionální kuchaři by vám řekli, že stejně důležitý je způsob krájení, resp. držení nože nejen za rukojeť, ale částečně i za čepel. Mají tím totiž krájení pod dokonalou kontrolou a ruka se při něm tak snadno neunaví.Teď můžete stejně profesionálně krájet i vy – představujeme špičkové nože GrandCHEF, které umožňují získat ten správný kuchařský grif i amatérským kuchařům.Rukojeti a čepele nožů GrandCHEF jsou spojeny hladce a bez výstupků, přechod mezi nimi je plynulý. Díky tomu můžete uchopení nože dokonale přizpůsobit jak porcované potravině, tak způsobu krájení.Nůž GrandCHEF můžete držet KLASICKY za rukojeť nebo PROFESIONÁLNĚ, tedy v místě přechodu mezi rukojetí a čepelí.Snadno ale poznáte, že při profesionálním držení se vaše ruka neunaví ani při intenzivním krájení většího množství surovin.


 • Tescoma Teploměr digitální DELÍCIA
  Tescoma Teploměr digitální DELÍCIA

  Teploměr DELÍCIA měří rychle a přesně teplotu uvnitř pečených i vařených pokrmů. Má nerezovou jehlici s měřícím čidlem ve..

  499.00 Kč
 • Berlinger Haus 7dílná sada nožů v dřevěném bloku Royal Black Collection
  Berlinger Haus 7dílná sada nožů v dřevěném bloku Royal Black Collection

  Luxusní sadu nožů z nerezové oceli 3CR13 Shanghai využijete při vaření každý den. Vybavte svoji kuchyň kvalitními noži. Nože mají..

  1795.00 Kč
 • Tescoma Krájecí kolébka SONIC
  Tescoma Krájecí kolébka SONIC

  Čepel z kvalitní nerezavějící oceli, ergonomické rukojeti z odolného plastu. Po použití omyjte a osušte, ukládejte mimo dosah dětí...

  249.00 Kč
 • ORION Sáček bavlna BIO NÁKUP
  ORION Sáček bavlna BIO NÁKUP

  Podpořme společně ekonomické programy. Nahraďme jednorázové obaly těmi opakovaně použitelnými. Skvělým řešením jsou bavlněné..

  79.00 Kč
 • Nůž na bylinky GANDA 14,5 cm
  Nůž na bylinky GANDA 14,5 cm

  Nůž na bylinky je vhodný zejména na porcování zeleniny, bylinek, ořechů nebo čokolády. Práce s ním bude tak pohodlná a jednoduchá...

  315.00 Kč
 • Kela Lis na brambory
  Kela Lis na brambory

  Mačkadlo na brambory, vyrobené z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10, je určeno pro profesionální i domácí použití. Uvařené..

  845.00 Kč
 • Tescoma Lis na česnek PRESTO
  Tescoma Lis na česnek PRESTO

  Vynikající ke snadnému lisování česneku, vyjímatelná vložka pro rychlé čištění. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli,..

  169.00 KčHledáte Kuchyňské nože? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | kuchyňské náčiní je možné objevit jedinečné tescoma nůž porcovací grandchef, 15 cm!
© 2021Kontakt