SENCOR SBG 106BK

SENCOR SBG 106BK

SENCOR SBG 106BK

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:Sencor
Cena:919.00 Kč
SENCOR SBG 106BK 5 (100%) 23 hodnocení

✅ Elektrický stolní gril Sencor SBG 106 BK. Ideální k celoročnímu grilování uvnitř domu i na zahradě. Lehký a snadno přenosný. Splňuje podmínky zdravého grilování (možnost grilování bez přidání oleje). Kombinace 2 různých grilovacích ploch:Rovná (pro grilování zeleniny, vajíček, slaniny, topinek, bramboráků, lívanců atp.) - Žebrovaná (pro grilování steaků, ryb, uzenin atp.). Velký rozměr grilovací plochy (47 x 31 cm). Nepřilnavá povrchová úprava grilovací plochy. Snadné čištění pouhým otřením ubrouskem nebo vlhkým hadříkem. Vyjímatelná miska na odkapávání oleje (kapacita 350 ml). Otočný plynule regulovatelný termostat. Automatická regulace teploty se světelnou indikací (100 - 220 °C). Funkce Keep Warm pro udržování teploty (60 °C). Tepelně izolované rukojeti po obou stranách pro snadné přenášení. Protiskluzové nožky. Snadné skladování (odpojitelný síťový kabel s termostatem). Ochrana proti přehřátí (tepelná pojistka).


 • Šunkovar Tescoma PRESTO s teploměrem
  Šunkovar Tescoma PRESTO s teploměrem

   Doma přípravená šunka obsahuje pouze kvalitní maso dle vašeho výběru, sůl, trochu cukru a vody, případně nakládací solící směs...

  499.00 Kč
 • Nerezový šunkovar s teploměrem orion
  Nerezový šunkovar s teploměrem orion

  Nerezový šunkovar s teploměrem vám umožní vaření domácí šunky, která neobsahuje průmyslová plnidla a nezdravé chemické příměsi...

  419.00 Kč
 • Orion Vysoký hrnec na šunkovar, 3,2 l
  Orion Vysoký hrnec na šunkovar, 3,2 l

  Vysoký hrnec řady Premium se svými rozměry skvěle hodí pro přípravu šunky v šunkovaru, ale i pro vaření chřestu, špaget a jiných..

  349.00 Kč
 • Banquet Nerezový šunkovar Akcent, 1,3 l
  Banquet Nerezový šunkovar Akcent, 1,3 l

  Nerezový šunkovar slouží k výrobě a vaření domácí šunky, která je chutově nesrovnatelná s kupovanou šunkou. V šunkovaru si..

  699.00 Kč


 • SENCOR SBG 106BK
  SENCOR SBG 106BK

  Elektrický stolní gril Sencor SBG 106 BK. Ideální k..

  919.00 Kč

Hledáte Malé spotřebiče? V sekci bílé zboží je možné objevit jedinečné sbg!
© 2021Kontakt