Rybářský kapesní nůž Mikov Angler 338-NH-5B

Rybářský Kapesní Nůž Mikov Angler 338-NH-5B

Rybářský kapesní nůž Mikov Angler 338-NH-5B

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Mikov
Cena:389.00 Kč
Rybářský kapesní nůž Mikov Angler 338-NH-5B 2,75 (55%) 19 hodnocení

✅ Rybářský nůž Angler je ideální nůž pro každého rybáře. Rybářský nůž je vícedílný, snadno nim vykucháte rybu, odříznete vlasec anebo odstraníte šupiny. Je vyroben z vysoce kvalitní oceli typ 420 s tvrdostí 53-55 HRc. Kónický plochý výbrus čepele zajišťuje vyšší řezivost rybářského nože. Střenka nože je z kvalitního odolného plastu. Součástí balení je pouzdro na nůž z PVC materiálu.Nůž nabízí následující funkce: navlékač vlasců, škrabku na šupiny, otvírák na konzervy, otvírák na láhve s bodcem


 • Ron 1493
  Ron 1493

  Velmi kvalitní nůžky, ergonomicky tvarované rukojeti z nerozbitného plastu s šedými pogumovanými vložkami. Čepele jsou spojeny kovovým..

  99.00 Kč
 • Tescoma Krájecí kolébka SONIC
  Tescoma Krájecí kolébka SONIC

  Čepel z kvalitní nerezavějící oceli, ergonomické rukojeti z odolného plastu. Po použití omyjte a osušte, ukládejte mimo dosah dětí...

  249.00 Kč
 • ORION Sáček bavlna BIO NÁKUP
  ORION Sáček bavlna BIO NÁKUP

  Podpořme společně ekonomické programy. Nahraďme jednorázové obaly těmi opakovaně použitelnými. Skvělým řešením jsou bavlněné..

  69.00 KčHledáte Kuchyňské nože? V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | kuchyňské náčiní je možné objevit jedinečné rybářský kapesní nůž mikov angler 338-nh-5b!
© 2020Kontakt