Persil Sensitive gel 2 l 40 praní

Persil Sensitive Gel 2 L 40 Praní

Persil Sensitive gel 2 l 40 praní

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Persil
Cena:259.00 Kč
Persil Sensitive gel 2 l 40 praní 5 (100%) 22 hodnocení

✅ Persil Expert Sensitive prací prášek ve formě gelu byl speciálně vyvinut pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Jeho kvality jsou podloženy certifikátem institutu ECARF, který výrobky dermatologicky testoval. Neobsahuje žádná barviva a jeho parfém byl speciálně vyvinut tak, aby nedráždil citlivou pokožku. Receptura Persil Sensitive je obohacena o mikroperličky s extrakty Aloe Vera.Vlastnosti: univerzální koncentrovaný prací prostředek ve formě gelu s tekutým odstraňovačem skvrn vhodný na bílé a stálobarevné prádlo a pro všechny druhy praček a na ruční praní vhodný pro tu nejjemnější dětskou pokožku neobsahuje žádná barviva obohacena o mikroperličky s extrakty Aloe Vera certifikát ECARFNávod: nalijte gel buď do dávkovací přihrádky pračky nebo do víčka a vložte jej společně s víčkem do bubnu pračky. Pro odstranění nejodolnějších skvrn nalijte gel přímo na skvrnu.Skladujte mimo dosah dětí! Zamezte styku s očima, při zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou. Po použití si opláchněte a osušte ruce. Lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem. Nekonzumujte, při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte na suchém a chladném místě. Spotřebujte do 3 let od data výroby uvedeného na obalu.Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky,


 • Lenor Aviváž Sensitive 1,8 l
  Lenor Aviváž Sensitive 1,8 l

  S Lenorem můžete své pokožce dopřát hebkost a hýčkání, kterou si zaslouží. Aviváž Lenor pečuje o tu nejcitlivější pokožku celé..

  119.00 Kč
 • Lenor Aviváž Summer Breeze 1,8 l
  Lenor Aviváž Summer Breeze 1,8 l

  Aviváž Lenor Summer Breeze pomáhá bojovat proti třem projevům stárnutí oblečení. Technologie Anti-Age3 pomáhá oblečení chránit před..

  119.00 Kč
 • Ariel Prací prášek Mountain Spring 1,35 kg
  Ariel Prací prášek Mountain Spring 1,35 kg

  Ariel Prací prášek s vůní Mountain Spring nejen odstraňuje odolné skvrny tím, že proniká hluboko do vláken, ale také zabraňuje tomu,..

  159.00 Kč
 • Coccolino Tekutý gel na praní Color 2,4 l
  Coccolino Tekutý gel na praní Color 2,4 l

  Nový speciální tekutý prací přípravek Coccolino Care Color prádlo účinně pere, pečuje o vaše prádlo a chrání vaše oblečení...

  299.00 Kč
 • Coccolino Aviváž Happy Yellow 1,05 l
  Coccolino Aviváž Happy Yellow 1,05 l

  Koncentrovaný avivážní přípravek. Neuvěřitelná svěžest a krásná vůně ještě dlouhou dobu po vyprání, díky koncentrovanému..

  79.00 Kč
 • Lenor Unstoppables perličky Fresh 210 g
  Lenor Unstoppables perličky Fresh 210 g

  Nové perličky Unstoppables od Lenoru přinášejí světu novou zkušenost dlouhotrvající vůně, která dává svěžesti prádla zcela nový..

  129.00 KčHledáte Prášky na praní? V sekci dům a zahrada | domácnost | Čisticí prostředky v domácnosti | prací prostředky je možné objevit jedinečné persil!
© 2021Kontakt