Nuk Happy Farm Deka na hraní Oslík 3D

Nuk Happy Farm Deka Na Hraní Oslík 3D

Nuk Happy Farm Deka na hraní Oslík 3D

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o dítě
Cena:1399.00 Kč
Nuk Happy Farm Deka na hraní Oslík 3D 2,25 (45%) 18 hodnocení

✅ Kdo si hraje, nezlobí. To platí již od útlého věku. Dopřejte i vašim nejmenším kamaráda, který jim bude doprovodem při jejich prvních krůčcích životem. Hračky jsou vyrobeny z příjemných materiálů, stimulují smysly a nepřestávají bavit. Legrací a zábavou na farmě provede děti Oslík z nové kolekce Happy Farm od NUK v pestrých barvách. Roztomilá deka ve tvaru Oslíka se tak jistě stane nerozlučným kamarádem vašeho děťátka. Originální dětská deka zaujme všechny smysly vašeho malého rošťáka.  Zrcátko, zvukové efekty, tvary a barvy zabaví na dlouhé chvíle a budou rozvíjet vnímání děťátka. Součástí jsou 4 odnímatelné plyšové hračky. Hezké provedení v jemných šedých barvách tvoří příjemný doplněk do každé domácnosti, dětského pokojíčku. Díky neutrálnímu barevnému provedení je vhodná jak pro holčičku, tak i pro chlapečkamateriály: polyester, zrcátko hliník + PETG fólierozměr rozložené deky: 75 x 93 cm (bez hlavy, ocasu)čistěte pouze vlhkým hadříkem a nakonec řádně osuště.


 • PlayTo Hrací deka s melodií spící medvídek modrá
  PlayTo Hrací deka s melodií spící medvídek modrá

  Dopřejte svému děťátku bezpečný prostor, báječnou zábavu i odpočinek s touto krásně barevnou vzdělávací hrací dekou. Tato deka..

  749.00 Kč
 • NUK FOREST FUN 3-D Deka na hraní
  NUK FOREST FUN 3-D Deka na hraní

  Kdo si hraje, nezlobí. To platí již od útlého věku. Dopřejte i vašim nejmenším kamaráda, který jim bude doprovodem při jejich prvních..

  1299.00 Kč
 • PlayTo Hrací deka s melodií lvíče Žlutá
  PlayTo Hrací deka s melodií lvíče Žlutá

  Dopřejte svému děťátku bezpečný prostor, báječnou zábavu i odpočinek s touto krásně barevnou vzdělávací hrací dekou. Součástí..

  999.00 Kč
 • TrueLife NannyCam V24
  TrueLife NannyCam V24

  TrueLife NannyCam V24 je digitální video chůvička s přehledným barevným 2,4 palcovým LCD displejem, pokojovým teploměrem, automatickým..

  1790.00 Kč
 • NUK Chůvička ECO Control Audio Display 530D
  NUK Chůvička ECO Control Audio Display 530D

  Chcete-li zjistit, zda vaše dítě v klidu spí, poslouží vám dětská chůvička jako jednoduché a bezpečné řešení. S chůvičkou NUK..

  1799.00 Kč
 • Nuk Chůvička ECO Control Audio 500
  Nuk Chůvička ECO Control Audio 500

  Chůvička NUK Eco Control Audio 500 vám vždy poskytne bezpečný pocit, že jste tu pro vaše dítě, i když nejste v bezprostřední..

  1469.00 Kč
 • Bravo B-5033
  Bravo B-5033

  Skvělý pomocník při hlídání děti. Můžete se věnovat něčemu jinému, ale zvukově máte své děti stále pod kontrolou. Tyto..

  1299.00 Kč
 • New Baby Dětské nákoleníky s ABS modré
  New Baby Dětské nákoleníky s ABS modré

  Pořiďte svým dětem tyto protiskluzové měkké nákoleníky české značky, které spolehlivě ochrání kolínka při lezení. Díky..

  89.00 KčHledáte Kolotoče, hrazdičky a hrací deky? V sekci pro děti | péče o dítě je možné objevit jedinečné nuk happy farm deka na hraní oslík 3d!
© 2021Kontakt