New Baby Dětská Borovicová postýlka Adam

New Baby Dětská Borovicová Postýlka Adam

New Baby Dětská Borovicová postýlka Adam

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o dítě
Dodavatel:4HOME
Cena:2699.00 Kč
New Baby Dětská Borovicová postýlka Adam 5 (100%) 30 hodnocení

✅ Dopřejte vašemu miminku zdravý a pohodlný spánek. Tato krásná postýlka klasických rozměrů s oblouky na čelech a vyřezávaným motivem je vyrobená z borovicového dřeva vysoké kvality, nabízí praktičnost, moderní a nadčasový design. Vlastnosti: vyndavací příčky rošt lze nastavit do tří poloh a je dobře odvětraný nohy postýlky mají předvrtané otvory pro kolečka určeno pro standardní velikost matrace 120 x 60 cm - není součástí postýlky doporučená maximální výška matrace 10 cmVeškeré materiály a suroviny používané při výrobě mají potřebné atesty nebo certifikáty, a proto je nábytek zcela bezpečný a odolný. Produkt české značky.


 • Akuku batoh TAKE GO modrá
  Akuku batoh TAKE GO modrá

  S tímto multifunkčním batohem, vhodným nejen na cestování a procházky s dětmi, už nikdy nebudete nic hledat a pracně vytahovat - vše má..

  799.00 Kč
 • New Baby Dětská Borovicová postýlka Peter
  New Baby Dětská Borovicová postýlka Peter

  Dopřejte vašemu miminku zdravý a pohodlný spánek. Tato krásná postýlka klasických rozměrů s oblouky na čelech je vyrobená z..

  1549.00 KčHledáte Dětské postýlky, cestovní postýlky? V sekci pro děti | péče o dítě je možné objevit jedinečné new baby dětská borovicová postýlka adam!
© 2021Kontakt