Ložní povlečení Matějovský Josef LADA Mikeš

Ložní Povlečení Matějovský Josef LADA Mikeš

Ložní povlečení Matějovský Josef LADA Mikeš

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Povlečení
Dodavatel:DECODOMA
Cena:1290.00 Kč
Ložní povlečení Matějovský Josef LADA Mikeš 5 (100%) 20 hodnocení

Bavlněná ložní souprava značky Matějovský s nezaměnitelnými kresbami od Josefa Lady. Jeho tvorbu známe všichni velmi dobře, je pro nás symbolem dětství, české tradice a harmonického venkova. A nejznámější ladovskou postavu vůbec - mluvícího kocoura Mikeše, který žil s Ševcovic Pepíkem v malebné vesničce Hrusice - si nyní můžete užívat i v ložnici nebo v dětském pokojíčku. Motiv je z obou stran povlečení stejný. 

Povlečení bavlna deluxe digitál je je tištěno nejmodernějším digitálním tiskem, který zajišťuje vysoce precizní detail. Bavlněné povlečení je příjemné na dotyk a díky své prodyšnosti přináší pohodlný a klidný spánek. Povlečení je opatřeno pohodlným zapínáním na zip.

Povlečení nabízíme ve standardní délce. V sadě na jednolůžko obdržíte 1 x povlak na polštář 70 x 90 cm a 1 x povlak na přikrývku 140 x 200 cm. Povlečení doporučujeme prát naruby a zapnuté v pracím prostředku na jemné barevné prádlo bez obsahu bělidel, při maximální teplotě do 40 °C.

 

Hledáte Povlečení Matějovský? V sekci ložnice | povlečení je možné objevit jedinečné ložní povlečení matějovský josef lada mikeš!
© 2021Kontakt