Litinový rošt pro grily Big Green Egg Medium

Litinový Rošt Pro Grily Big Green Egg Medium

Litinový rošt pro grily Big Green Egg Medium

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Rošty pro Big Green Egg
Dodavatel:Big Green Egg
Cena:2052.00 Kč
Litinový rošt pro grily Big Green Egg Medium 4,25 (85%) 18 hodnocení

✅ Masivní litinová mřížka pro keramické grily Big Green Egg MediumGrilovací mřížka z masivní litiny dobře kumuluje teplo a díky tomu se hodí pro grilování steaků a dalších jídel vyžadujících krátké intenzivní grilování při vysoké teplotěVaše steaky získají krásný otisk mřížkyLitinová mřížka má v průměru 38 centimetrůHmotnost 2,2 kg


 • Půlkruhový litinový rošt pro BGE XLarge
  Půlkruhový litinový rošt pro BGE XLarge

  Půlkruhový litinový rošt vhodný k prudkému grilování při velmi vysoké teplotě, ideální rošt na steaky, lososa, hamburgery apod.Rošt je..

  1571.00 Kč
 • 5-ti dílný rošt Eggspander Kit pro BGE Large
  5-ti dílný rošt Eggspander Kit pro BGE Large

  Sada se skládá z dvoudílného víceúrovňového roštu, nerezového koše pro konvektor a 2 polovičních nerezových roštůSada grilovacích..

  6060.00 Kč
 • Gril Big Green Egg XL
  Gril Big Green Egg XL

  Velký keramický gril vybavený nerezovým roštem a výtečnými výhřevnými vlastnostmi, které ho předurčují fungovat nejen jako klasický..

  59853.00 Kč
 • Gril Big Green Egg M
  Gril Big Green Egg M

  Big Green Egg Medium je středně velký keramický gril vybavený nerezovým roštem a výbornými výhřevnými vlastnostmi, díky kterým funguje..

  31263.00 Kč
 • Gril Big Green Egg Minimax
  Gril Big Green Egg Minimax

  Keramický gril s nerezovým roštem a špičkovými výhřevnými vlastnostmi, díky kterým může fungovat jako klasický zahradní gril, ale i..

  25652.00 Kč
 • Gril Big Green Egg Mini
  Gril Big Green Egg Mini

  Big Green Egg Mini je keramický gril s nerezovým grilovacím roštem a skvělou výhřevnostíDíky skvělým výhřevným vlastnostem se Big Green..

  15872.00 Kč
 • Gril Big Green Egg S
  Gril Big Green Egg S

  Malý keramický gril s nerezovým roštem a skvělými výhřevnými vlastnostmi, díky kterým funguje Big Green Egg Small nejen jako zahradní..

  23728.00 Kč
 • Pohrabáč pro grily Big Green Egg XLarge
  Pohrabáč pro grily Big Green Egg XLarge

  Praktický pohrabáč pro keramické grily Big Green Egg XLargePohrabáč je ideálním pomocníkem při vyklízení popela z grilu a při manipulaci..

  930.00 Kč
 • Výplň z nerezové oceli pro stůl EGG Frame
  Výplň z nerezové oceli pro stůl EGG Frame

  Plná deska z nerezové oceli, která se používá jako polička ke stolům Egg Frame pro keramické grily Big Green EggNerezová výplň má..

  9908.00 KčHledáte Rošty pro Big Green Egg? V sekci grily krby je možné objevit jedinečné litinový rošt pro grily big green egg medium!
© 2021Kontakt