Koš proutěný na piknik TERMO

Koš Proutěný Na Piknik TERMO

Koš proutěný na piknik TERMO

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Outdoorové vybavení
Dodavatel:Orion
Cena:999.00 Kč
Koš proutěný na piknik TERMO 4,75 (95%) 23 hodnocení

✅ Pořiďte si tento stylový koš z vrbového proutí a můžete si dopřát pravou snídani, oběd nebo večeři v trávě. Užijete si tak skvělé chvíle se svojí rodinou nebo přáteli. Je vybavený termovložkou, která udrží déle vaše potraviny v požadované teplotě. Je rozdělený na hlavní přihrádku a dvě menší, které skvěle poslouží například na lahve. Má praktické ucho na přenášení. Vnitřní textilie: 60 % bavlna, 40 % polyester


 • Tescoma Jídelní souprava FRESHBOX, s termobrašnou
  Tescoma Jídelní souprava FRESHBOX, s termobrašnou

  Vynikající pro uložení, přenášení a servírování teplých i chlazených pokrmů při cestování, v zaměstnání apod. Pokrmy si déle..

  899.00 Kč
 • Koš proutěný na piknik BIG
  Koš proutěný na piknik BIG

  Pořiďte si tento stylový koš z vrbového proutí a můžete si dopřát pravou snídani, oběd nebo večeři v trávě. Užijete si tak..

  799.00 Kč
 • Cattara MULTI 10 cm Kapesní nůž
  Cattara MULTI 10 cm Kapesní nůž

  Pořiďte si tohoto užitečného pomocníka pro kempování, rybaření a další outdoor aktivity. Čepel a další nástroje nože jsou..

  209.00 Kč
 • Cattara 13253 Kapesní nůž
  Cattara 13253 Kapesní nůž

  Pořiďte si tohoto užitečného pomocníka pro kempování a další outdoor aktivity. Rozděluje se na dvě části a to povytažením jedné..

  159.00 Kč
 • Cattara Kotlík Field 5000ml
  Cattara Kotlík Field 5000ml

  Rádi kempujete a vaříte si sami v přírodě? Co si zkusit připravovat jídla netradičním způsobem a pořídit si tento kotlík s víkem,..

  649.00 KčHledáte Chladící tašky a boxy? V sekci sport | outdoorové vybavení je možné objevit jedinečné koš proutěný na piknik termo!
© 2021Kontakt