Fondue SIESTA, pro 6 osob
Informace o produktu:
Kategorie: Fondue
Dodavatel:Tescoma
Cena:3599.00 Kč
Fondue SIESTA, pro 6 osob 3,75 (75%) 21 hodnocení

Unikátní souprava pro přípravu a podávání sýrového, masového i čokoládového fondue.   V čem fondue SIESTA výjimečné?   V luxusní soupravě SIESTA připravíte nezapomenutelnou fondue party až pro 6 osob. Souprava je dodávána se 2 nádobami. Nerezová nádoba se používá pro přípravu masového fondue v horkém oleji, keramická nádoba je určena pro sýrové a čokoládové fondue ohřívané ve vodní lázni. Keramické misky umístěné na soupravě jsou otočné, hosté sedící na protilehlých stranách stolu si mohou své fondue pootočením misek pohodlně dochutit libovolnou z 6 různých podávaných omáček nebo příloh.   Jaké má fondue SIESTA další výhody?   fondue vidličky a lžičky jsou barevně rozlišeny   hořák plněný fondue gelem nebo technickým lihem má nastavitelnou sílu plamene   fondue gel SIESTA určený pro použití v hořáku lze koupit samostatně.   Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel a odolná keramika. Údržba: nerezové i keramická nádoby a vidličky i lžičky jsou vhodné do myčky. Záruka: 5 roků. 


 • čokoládové fondue GUSTITO, pro 4 osoby
  čokoládové fondue GUSTITO, pro 4 osoby

  Elegantní souprava vynikající pro přípravu čokoládového fondue. Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného porcelánu, vidličky z kvalitní nerezavějící oceli a odolného..

  349.00 Kč
 • Plynový hořák SIESTA
  Plynový hořák SIESTA

  Prvotřídní plynový hořák pro komfortní a bezpečnou přípravu masového, sýrového a čokoládového fondue v soupravě Fondue SIESTA pro 6 osob. Snadné zapalování jediným..

  649.00 Kč
 • Fondue gel SIESTA, 3 ks
  Fondue gel SIESTA, 3 ks

  Vysoce hořlavý gel vynikající pro přípravu fondue v soupravě Fondue SIESTA, vhodný i pro ostatní hořáky pro fondue a grily odpovídajících rozměrů. Obsahuje ethanol,..

  109.00 Kč


Hledáte Fondue sady? V sekci stolování | fondue je možné objevit jedinečné fondue siesta, pro 6 osob!
© 2020Kontakt