Enjoy it! Masážní svíčka Coconut, 70 ml

Enjoy It! Masážní Svíčka Coconut, 70 Ml

Enjoy it! Masážní svíčka Coconut, 70 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kosmetika
Dodavatel:4HOME
Cena:329.00 Kč
Enjoy it! Masážní svíčka Coconut, 70 ml 5 (100%) 33 hodnocení

✅ Poznejte nezapomenutelné okamžiky plné relaxace i vzrušení zároveň! Užijte si stále populárnější masážní svíčky spojující romantiku s uvolňující a zároveň intimní atmosférou. Dopřejte partnerovi chvíle oddechu po náročném dni nebo ji využijte jako výjimečnou předehru pro intimní chvíle. Masážní svíčka slouží k masáži celého těla. Obsahuje speciální směs tvořenou bambuckým máslem, kokosovým olejem, včelím voskem, antioxidanty a dalšími složkami, které se po zapálení svíčky během pár minut rozpustí na masážní emulzi, kterou pak nalijete na partnerovo tělo a můžete mu dopřát nezapomenutelnou masáž. Prémiové složení masážní svíčky MAGNETIFICO Enjoy it! zároveň hydratuje, vyživuje a regeneruje pokožku, díky čemuž zůstává hebká na dotek a smyslná vůně umocní Váš prožitek ze společně strávených chvil.  Jak nejlépe používat masážní svíčku zapalte masážní svíčku udělejte partnerovi pohodlí, podložte ho např. osuškou nebo prostěradlem nechte masážní svíčku hořet několik minut, než se rozpustí část směsi zhasněte svíčku, počkejte cca 30 sekund a nalijte rozpuštěnou směs na tělo rozetřete směs a masírujte mezitím si můžete opět masážní svíčku zapálit, aby se rozpustila další část hmoty dle potřeby na konci masáže můžete přebytečnou hmotu setřít papírovou utěrkou nebo osuškou


  • Celustin masážní gel 250 ml
    Celustin masážní gel 250 ml

    Masážní gelová kompozice s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic.  Způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně a tím..

    169.00 KčHledáte Masážní přípravky? V sekci kosmetika a zdraví | kosmetika je možné objevit jedinečné enjoy it! masážní svíčka coconut, 70 ml!
© 2021Kontakt