BAYBY BBW 2010 Ohřívač lahví CarHome

BAYBY BBW 2010 Ohřívač Lahví CarHome

BAYBY BBW 2010 Ohřívač lahví CarHome

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o dítě
Dodavatel:Bayby
Cena:1299.00 Kč
BAYBY BBW 2010 Ohřívač lahví CarHome 3,25 (65%) 17 hodnocení

✅ Malé dítě nedbá na to, zdali jste na cestě nebo na výletě. I v nepříliš komfortním prostředí se pravidelně ohlásí s tím, že má hlad. Pro tytosituace se vyplatí pořídit si elektrický ohřívač kojeneckých láhví a dětských pokrmůBAYBY BBW 2010, který byl speciálně navržen jak pro ohřívání dětské stravy doma,tak na cestách. Stačí jen v zadní části přístroje přepnout mezi použitím doma(obrázek domečku), kdy je přístroj napájen ze sítě, a použitím ve vozidle (obrázek auta),kdy se uplatní adaptér do auta.Ohřívač BAYBY BBW 2010 zajišťuje rychlý a rovnoměrný ohřev. Během několika minut dokáže ohřát láhve s mlékem i dětské příkrmy na ideální teplotu. Doma můžete menší skleničku s příkrmem právě vyndanou z chladničky podávat do pěti minut. V autě pak ohřejete malou lahvičku mléka pokojové teploty na ideálních 37 °C již za šest minut.Přístroj je určen pro všechny typy kojeneckých láhví, pro příkrmy ve skleničce. Láhve se vkládají do nástavce pro ohřívání kojeneckých láhví, na menší láhve se použije přibalený redukční kroužek. Pro ohřívání příkrmů ve skleničce je určen nástavec na dětské příkrmy.Přístroj pracuje na jednoduchém principu. Nejdříve do ohřívací vany s příslušným nástavcem vložte zcela sestavenou láhev se šroubovacím uzávěrem a savičkou, případně otevřenou skleničku s příkrmem, poté nalijte vodu. Pro odměření správného množství vody slouží odměrka, která se jednoduše vysune ze zadní části přístroje, takže nehrozí její ztráta. Pokud je nalita voda a zvoleno místo použití, lze ohřívač zapnout, což potvrdí světelná kontrolka. Jakmile pokrm či mléko dosáhne požadované teploty, přístroj se automaticky vypne a láhev nebo příkrm je třeba vyjmout.


 • TrueLife NannyWatch A15
  TrueLife NannyWatch A15

  TrueLife Hodinky NannyWatch A15 je revoluční dětská chůvička, kterou máte stále po ruce. Přesněji řečeno na ruce. Rodičovská jednotka..

  3490.00 Kč
 • BAYBY BBW 2000 Ohřívač lahví 3v1
  BAYBY BBW 2000 Ohřívač lahví 3v1

  Multifunkční ohřívač BAYBY BBW 2000 pro ohřátí mléka, příkrmů i sterilizaci je nadstandardem, který nemá na trhu..

  799.00 Kč
 • Elektrický parní sterilizátor NUK Vario Express Plus
  Elektrický parní sterilizátor NUK Vario Express Plus

  Parní sterilizátor NUK Vario Express šetrně sterilizuje dětské láhve pomocí páry – přitom odstraňuje 99,9 procent mikroorganismů bez..

  1990.00 Kč
 • NUK Chůvička ECO Control Audio Display 530D
  NUK Chůvička ECO Control Audio Display 530D

  Chcete-li zjistit, zda vaše dítě v klidu spí, poslouží vám dětská chůvička jako jednoduché a bezpečné řešení. S chůvičkou NUK..

  1799.00 Kč
 • Nuk Chůvička ECO Control Audio 500
  Nuk Chůvička ECO Control Audio 500

  Chůvička NUK Eco Control Audio 500 vám vždy poskytne bezpečný pocit, že jste tu pro vaše dítě, i když nejste v bezprostřední..

  1469.00 Kč
 • Bravo B-5033
  Bravo B-5033

  Skvělý pomocník při hlídání děti. Můžete se věnovat něčemu jinému, ale zvukově máte své děti stále pod kontrolou. Tyto..

  1299.00 Kč
 • New Baby Dětské nákoleníky s ABS modré
  New Baby Dětské nákoleníky s ABS modré

  Pořiďte svým dětem tyto protiskluzové měkké nákoleníky české značky, které spolehlivě ochrání kolínka při lezení. Díky..

  89.00 KčHledáte Sterilizátory a ohřívače lahví? V sekci pro děti | péče o dítě je možné objevit jedinečné bayby bbw 2010 ohřívač lahví carhome!
© 2021Kontakt