BAYBY BBM 7010 Digitální audio chůvička s LCD displejem

BAYBY BBM 7010 Digitální Audio Chůvička S LCD Displejem

BAYBY BBM 7010 Digitální audio chůvička s LCD displejem

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o dítě
Dodavatel:Bayby
Cena:1399.00 Kč
BAYBY BBM 7010 Digitální audio chůvička s LCD displejem 3,25 (65%) 22 hodnocení

✅ BAYBY BBM 7010 Digitální audio chůvička s LCD displejem hlídá zvukem i vizuálně - blikající ikonkou na displeji, či svítícími LED kontrolkami.Tento přístroj pečuje o pohodu dítěte a sebemenší zabrblání přenese díky digitální bezdrátové technologii DECT až na vzdálenost 300 m. Pět stupňů hlasitosti přenosu zvuku maminkám dovolí věnovat se i hlučnějším domácím činnostem, či naopak zdřímnout si bez obavy, že dítě neuslyší.Dětská vysílací jednotka i přenosná rodičovská s displejem je napájena ze sítě, ta mobilní je pochopitelně vybavena i baterií. Pokud by signál snad vypadl, okamžitě se ozve akustické varování a zabliká i kontrolní ikonka na displeji rodičovské jednotky.Specifikace: 5 stupňů hlasitosti jednosměrná komunikace digitální bezdrátová technologie DECT pro vynikající kvalitu zvuku 120ti kanálový digitální automatický přenos zašifrovaný přenosový signál pro zvýšenou bezpečnost proti odposlechu přenosová frekvence 1,8 GhZ podsvícený LCD displej akustická signalizace výpadku signálu ECO MODE - energeticky efektivní přenos měření teploty vzduchu v okolí dítěteObsah balení: 1x rodičovská jednotka 1x dětská jednotka 2x nabíjecí AAA Ni-MH baterie pro rodičovskou jednotku 1x síťový adaptér pro rodičovskou jednotku 1x síťový adapter pro dětskou jednotku


 • BabyOno Ochrana rohů čtverce
  BabyOno Ochrana rohů čtverce

  Zajistěte bezpečí a pohodu svých dětí při pokusech o první krůčky nebo při divočejší hře. Pořízením těchto chráničů..

  89.00 Kč
 • NUK FC Láhev DISNEY-Mickey PP 300ml,SI
  NUK FC Láhev DISNEY-Mickey PP 300ml,SI

  Mickey Mouse těšil děti mnoha generací. Nyní se vrací na lahvích NUK, aby dělal radost i vašim ratolestem. NUK First Choice+ je tím..

  269.00 Kč
 • TEGA Látkové lehátko ke koupání Sova bílé
  TEGA Látkové lehátko ke koupání Sova bílé

  Praktické koupací lehátko do vaničky zajistí bezpečí vašeho děťátka. Nabízí moderní design, kvalitní zpracování a jednoduchou..

  139.00 KčHledáte Bezpečnost dětí? V sekci pro děti | péče o dítě je možné objevit jedinečné bayby bbm 7010 digitální audio chůvička s lcd displejem!
© 2021Kontakt