4Home 10dílná sada nádobí Destiny, skleněné poklice

4Home 10dílná Sada Nádobí Destiny, Skleněné Poklice

4Home 10dílná sada nádobí Destiny, skleněné poklice

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:4Home
Cena:1099.00 Kč
4Home 10dílná sada nádobí Destiny, skleněné poklice 3,75 (75%) 29 hodnocení

✅ Sada nerezového nádobí Destiny je vyrobena z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli s exkluzivním leštěným povrchem, která zajistí vysokou životnost nádobí bez ztráty vlastností a funkčnosti nadměrným opotřebením. Speciální zesílené sendvičové dno zajišťuje rovnoměrný ohřev pokrmu a brání připalování pokrmů. Nádobí je doplněno skleněnými poklicemi s úchyty. Při samotném servírování získáte čas navíc, protože chladnutí jídla je pomalejší, než u běžných hrnců. Nádobí je vhodné na všechny typy tepelných zdrojů včetně indukční varné desky. Lze použít i v troubě do 240 °C (bez skleněných poklic). Nádobí je vhodné do myčky nádobí a tím ušetříte svoji námahu i čas. Díky používaným technologiím a kvalitnímu materiálu by tato jedinečná sada neměla chybět v žádné moderní domácnosti. Sady hrnců z kolekce Destiny doporučuje jako skvělou volbu pro domácí vaření šéfkuchař jedné z nejlepších pražských restaurací Yamato Marek Hora.Výhody: vynikající termoregulační vlastnosti díky sendvičovému dnu pokrm se ohřívá rovnoměrně bez připalování chladnutí jídla je pomalejší než u běžných hrnců vhodné na všechny typy varných desek včetně indukce lze mýt v myčce nádobí - šetří váš čas i energii kvalitní nerezová ocel zajistí delší životnost nádobí exkluzivní leštěný povrch dodá luxusní vzhled Sada obsahuje: hrnec se skleněnou poklicí pr. 24 cm, objem 5,8 l, v. 14 cm hrnec se skleněnou poklicí pr. 20 cm, objem 3 l, v. 10 cm hrnec se skleněnou poklicí pr. 18 cm, objem 2,3 l, v. 10 cm hrnec se skleněnou poklicí pr. 16 cm, objem 1,8 l, v. 10 cm rendlík se skleněnou poklicí pr. 14 cm,  objem 1,4 l, v. 9 cm


 • Tescoma President kastrol s cedicí poklicí 3 l
  Tescoma President kastrol s cedicí poklicí 3 l

  Luxusní kastrol se sklonerezovou cedicí poklicí s malými a velkými otvory pro komfortní cezení, masivními nerezovými úchyty, extra..

  929.00 Kč
 • KELLER Nerezový hrnec, 16 cm
  KELLER Nerezový hrnec, 16 cm

  Základem každého vaření je kvalitní hrnec. Masivní hrnec s poklicí z kvalitní nerezové oceli s termoakumulačním dnem zajistí..

  499.00 Kč
 • Luminarc 18dílná jídelní sada Carine ,
  Luminarc 18dílná jídelní sada Carine ,

  Pozvedněte své stolování o úroveň výš a naservírujte rodině či přátelům ty nejlepší dobroty na těchto elegantních talířích z..

  1099.00 Kč
 • Tescoma PRESTO hrnec s poklicí 4 l
  Tescoma PRESTO hrnec s poklicí 4 l

  Hrnec s poklicí PRESTO, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, opatřeno extra silným sendvičovým dnem a ergonomickými úchyty...

  1069.00 Kč
 • Tescoma VISION hrnec s poklicí 7 l
  Tescoma VISION hrnec s poklicí 7 l

  Tescoma VISION hrnec s poklicí 7 l. Luxusní kuchyňské nádobí pro profesionální a domácí použití, vyrobeno z prvotřídní..

  1999.00 Kč
 • Tescoma ULTIMA 10dílná sada nádobí 780610
  Tescoma ULTIMA 10dílná sada nádobí 780610

  Luxusní nádobí Tescoma ULTIMA s revolučním systémem regulace páry a cezení pro ještě jednodušší vaření. Kompletní sada obsahuje 5..

  6499.00 Kč
 • Orion Rendlík ANETT, 20 cm
  Orion Rendlík ANETT, 20 cm

  Velký masivní rendlík z kvalitní nerezové oceli 18/10 s termoakumulačním dnem zajistí úsporné, ekonomické a efektivní vaření, díky..

  499.00 Kč
 • Orion Kastrol nerez ANETT 1,9 l poklice
  Orion Kastrol nerez ANETT 1,9 l poklice

  Nerezové kastroly s poklicí Anett představují díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro každou moderní..

  389.00 Kč
 • Orion Rendlík nerez ANETT pr. 18 cm
  Orion Rendlík nerez ANETT pr. 18 cm

  Masivní rendlík  z kvalitní nerezové oceli s termoakumulačním dnem zajistí úsporné, ekonomické a efektivní vaření, díky němuž..

  449.00 Kč
 • Tescoma Hrnec s poklicí PRESTO, 24 cm
  Tescoma Hrnec s poklicí PRESTO, 24 cm

  Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, opatřeno extra silným sendvičovým dnem a ergonomickými úchyty. Sklonerezová poklice s..

  1469.00 KčHledáte Sady nádobí? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | vaření je možné objevit jedinečné 4home 10dílná sada nádobí destiny, skleněné poklice!
© 2022Kontakt