Voskovkové pastelky Moulin Roty

Voskovkové Pastelky Moulin Roty

Voskovkové pastelky Moulin Roty

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pro děti
Dodavatel:Moulin Roty
Cena:679 Kč
Voskovkové pastelky Moulin Roty 3,5 (70%) 26 hodnocení

✅ Budujte kreativitu vašich dětí už od malička a pořiďte jim krásný set 24 voskových pastelek Moulin Roty v nejrůznějších barvách v malém a praktickém pouzdře. Pastelky mají víčko, které jim zabraňuje vysychání. Set voskovej je vhodný pro děti od 3 let. - Délka: 23.5 cm - Šířka: 17 cm - Výška: 4 cm - Váha: 550 g - Typ: Unisex - Doporučený věk: 3+


 • Puzzle já jsem velký Londji
  Puzzle já jsem velký Londji

  Pět krásných obrázků v jednom. Z 20 dílků sestavíte různé zvířátkové rodinky - liščí, velrybí, jezevčí, opičí a hroší rodinku...

  599 Kč
 • Dětské puzzle Djeco Giga Den ⌀ 58 cm
  Dětské puzzle Djeco Giga Den ⌀ 58 cm

  Puzzle patří mezi klasiky zábavy pro děti i dospělé. Tenhle kousek je ale jedinečný tvarem i myšlenkou. Jednotlivé dílky s vyobrazením..

  399 Kč
 • Dětské puzzle Djeco Giga Piráti
  Dětské puzzle Djeco Giga Piráti

  Puzzle patří mezi klasiky zábavy pro děti i dospělé. Tento kousek je ale jedinečný tvarem i myšlenkou. Balení obsahuje 36 dílků k..

  569 Kč
 • Dětské puzzle Djeco Jarní Princezna
  Dětské puzzle Djeco Jarní Princezna

  Skládání napomáhá rozvíjet jemnou motoriku a prostorové vnímání. Unikátní design jarní princezny po složení skvěle poslouží..

  389 Kč
 • Dětské puzzle Djeco Observation Pohádkový Les
  Dětské puzzle Djeco Observation Pohádkový Les

  Puzzle přinášejí zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Naučte se poznávat dění v kouzelném lese. Po složení celého obrázku totiž..

  369 Kč
 • Dětská stolní hra Djeco Collect
  Dětská stolní hra Djeco Collect

  Originální stolní hra pro děti ve věku 2,5 - 5 let. Králíčci jsou hladoví, pokud se k nim chceme přiblížit, budeme potřebovat sklizenou..

  509 KčHledáte Dětské hračky? V sekci kategorie | pro děti | hry a hračky je možné objevit jedinečné voskovkové pastelky moulin roty!
© 2021Kontakt