Světle šedá lenoška Max Winzer Norris Velor

Světle šedá Lenoška Max Winzer Norris Velor

Světle šedá lenoška Max Winzer Norris Velor

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Max Winzer
Cena:11399 Kč
Světle šedá lenoška Max Winzer Norris Velor 2,25 (45%) 25 hodnocení

✅ Existuje snad lepší kousek nábytku k nekonečnému lenošení, než ten, který mu svým jménem vzdává hold? Tahle lenoška od Max Winzer vám bude dokonalým společníkem při každodenním zaslouženém odpočinku. Na výběr máte při koupi lenošky z několika typů potahu: Velor je potah připomínající velur, Velvet už od pohledu evokuje samet a řadu Structured si zamilujete pro potah z výrazně prošívané textilie. O značce: Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945. Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku. Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu. Co je to Martindale test? Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale. A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností. - Rozměry: 163 x 84 x 65 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 16 kg - Čištění: pouze profesionální čištění - Materiál výplně: polyetherová pěna, napínací popruhy - Výška sedu: 42 cm - Martindale (odolnost látky proti oděru): 35 000 cyklů - Snímatelnost potahu: nesnímatelný - Materiál konstrukce: základna z masivního bukového dřeva, další dřevěné materiály - Výška nožiček: 3 cm, 15 cm - Materiál nohou: bukové dřevo, plast - Barva nohou: přírodní buk - Zásilka obsahuje: 1 balík - Šířka sedu lenošky: 73 cm - Výška zadní části: 54 cm - Specifikace potahového materiálu: textilie na dotek i pohled podobná veluru - Tvrdost výplně: vysoká - Země původu: Německo - Hloubka sedu: 98 cm - Montáž: velmi snadná, stačí přidělat nohy - Materiál potahu: 100% polyester


  • Žlutá lenoška Max Winzer Norris Velor
    Žlutá lenoška Max Winzer Norris Velor

    Existuje snad lepší kousek nábytku k nekonečnému lenošení, než ten, který mu svým jménem vzdává hold? Tahle lenoška od Max Winzer vám..

    11399 KčHledáte Lenošky a otomany? V sekci kategorie | nábytek | sedací nábytek je možné objevit jedinečné světle šedá lenoška max winzer norris velor!
© 2020Kontakt