Světelný objekt MooDoo Design Betlém Praha výška 110 cm

Světelný Objekt MooDoo Design Betlém Praha Výška 110 Cm

Světelný objekt MooDoo Design Betlém Praha výška 110 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Svítidla
Dodavatel:MooDoo Design
Cena:3990 Kč
Světelný objekt MooDoo Design Betlém Praha výška 110 cm 3,5 (70%) 28 hodnocení

✅ Neodmyslitelným symbolem Vánoc je Betlém, který navozuje tu pravou sváteční atmosféru. Svícen od českého designéra Tomáše Paula rozehrává hru světla a stínu, ze které dýchá vánoční kouzlo a klid. Vyměňte tak váš dosavadní betlém za kousek umění, které vám vnese do svátků více rodinného tepla. Světla MooDoo Design jsou vyrobena ze speciálního laminovaného nano papíru, který vzniká ve spolupráci s papírnou zaměřenou na nanotechnologie. Speciální zpracování dává papíru nové vlastnosti - je vysoce odolný, voděvzdorný, antistatický a nehořlavý. Při průsvitu tohoto materiálů navíc uvidíte jemnou a zajímavou strukturu, která připomíná spletitou síť neuronů. Poznámka: Produkt je zabalen v ekologickém Flat Pack balení, které šetří materiál i místo při přepravě. - Výška: 107 cm - Šířka: 23 cm - Délka: 23 cm - Váha: 500 g - Délka kabelu: 200 cm - Počet žárovek: 1 ks - Příkon: 40 W - Délka napájecího kabelu: 200 cm - Patice: E27 - Materiál stínítka: Papír - Materiál: Papír, Kov - Péče: Otírejte suchým hadříkem - Vlastnosti žárovky: Teplá (teplota) - Zapínání: Na kabelu


 • Černá stojací lampa Zuiver Arc
  Černá stojací lampa Zuiver Arc

  Extra vysoká, ale velmi elegantní lampa Arc je ztělesněním tvarové čistoty a asymetrie zároveň. Je skvělým řešením ve chvíli, kdy se..

  8910 Kč
 • Bílá stojací lampa Zuiver Reader
  Bílá stojací lampa Zuiver Reader

  Inspirace skandinávským designem je v případě stojací lampy Reader nepopiratelná, ale vůbec není na škodu. Tvarová čistota, ladný..

  3510 KčHledáte Stojací lampy? V sekci kategorie | svítidla je možné objevit jedinečné světelný objekt moodoo design betlém praha výška 110 cm!
© 2021Kontakt