Betonový stojan na časopisy Lyon Béton Doc

Betonový Stojan Na časopisy Lyon Béton Doc

Betonový stojan na časopisy Lyon Béton Doc

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky
Dodavatel:Lyon Béton
Cena:3099 Kč
Betonový stojan na časopisy Lyon Béton Doc 4,25 (85%) 19 hodnocení

✅ Udělejte si ve svém oblíbeném čtení stylový pořádek! Betonový stojan na časopisy připomínající pořadač je tím pravým pro všechny milovníky teď tak populárního industriálního trendu. Tip: Produkty Lyon Béton je možné umístit jak do interiéru, tak exteriéru, a to za předpokladu mírných klimatických podmínek.
Mimo sezónu je nutné nábytek chránit před vnějšími vlivy, ideálně jej skrýt na suché místo, před čímž by měl být vyčištěn a na vzduchu osušen. Pokud je mimo sezónu nábytek venku, je nutné jej přikrýt voděodolným, prodyšným přehozem ze 100% polyesteru.
Povrch je natřený neviditelným matným lakem, který jej chrání před skvrnami. Po čase navíc vypadá ještě lépe, získá totiž trochu patiny, stejně jako třeba kůže nebo dřevo. Pokud se objeví jakékoli póry, maličké prasklinky či barevné odchylky, je to díky přirozeným, neodmyslitelným a kouzelným vlastnostem materiálu, jakým beton je. - Délka: 35 cm - Výška: 29.5 cm - Šířka: 20 cm - Váha: 6.3 kg - Vyžaduje montáž: Ne - Materiál: Beton - Péče: Otírejte vlhkým hadříkem

Hledáte Stojany na noviny a časopisy? V sekci kategorie | bytové doplňky | doplňky do obývacího pokoje je možné objevit jedinečné stojan!
© 2021Kontakt