Sluchátka Frends Layla Oil Slick
Informace o produktu:
Kategorie: Móda a volný čas
Dodavatel:Frends
Cena:5099 Kč
Sluchátka Frends Layla Oil Slick 3 (60%) 15 hodnocení

Olejová skvrna lesknoucí se ve svitu slunce - tenhle výjev ulice je vizuálním magnetem, od kterého se zrak jen tak nehne. A právě tento hypnotický prvek inspiroval značku Frends k nové kolekci sluchátek. Čiší z nich nespoutanost, osobitost a styl, jemnost, rebélie i fantazijnost. Sluchátka The Layla jsou sexy doplňkem, který je zlomovým momentem mezi spojením elektroniky a ženského sofistikované světa. Nejsou navrhovány jen jako prostředník hudby, ale jako forma udávající nové tempo a nový pohled. Při výrobě je na sluchátka pohlíženo jako na luxusní šperk. Jsou proto perfektní do posledního detailu, a to nejen po vizuální stránce, ale i té technické. Speciální 30 mm membrána zajišťuje ten nejlepší zvuk, jaký jste kdy slyšeli. Myslelo se i na pohodlí, takže sluchátka jsou vyrobená z paměťové pěny a jsou pro jakékoli případy o 90° otočná. A zlatým puncem tohoto skvostu je dárková krabička na magnetické zapínání.

. - Materiál: kůže, ručně zpracovaný kov, hebká látka přes kabel - Parametry: 30 mm membrána s duálním magnetickým driverem, ovládání se třemi tlačítky (hlasitost, hudba a přepínání pro mobilní telefon) - Průměr: 5 cm - Vlastnosti: o 90° otočná sluchátka s paměťovou pěnou - Balení: baleno v dárkové krabičce s magnetickým zavíráním (+ obal na přenášení sluchátek) - Záruka: 2 roky
Hledáte Sluchátka? V sekci kategorie | móda a volný čas | vše na cestování | elektro na cesty je možné objevit jedinečné sluchátka frends layla oil slick!
© 2020Kontakt